Reagujte bez životopisu

Elektroprojektant - Praha - Stodůlky

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Stodůlky, Praha, Česká republika (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 38 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, firmu zabývající se fotovoltaikou, hledáme vhodného uchazeče na pozici Elektroprojektant.

Náplň práce:

  • Tvorba projektových dokumentací a kreslení elektrotechnických schémat
  • Kontrola a úprava projektových dokumentace dle skutečného stavu
  • Spolupráce s realizačním a obchodním tymem

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru – obor elektro, strojní apod.
  • Zkušenosti v CAD systémech
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Zkušenosti s projektováním v oboru eletro- FVE, rozvodů NN, VN, trafostanic výhodou
  • Přehled a orientace ve oboru FVE výhodou
  • Vyhláška 50/1978 Sb. §6 / certifikát dle nařízeni vlády 194/2022 Sb. výhodou
  • Pečlivost, spolehlivost, odpovědnost, samostatnost, týmový hráč
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Technické a analytické myšlení

Nabízíme:

  • Zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Práce na částečný nebo plný úvazek
  • Flexibilní pracovní dobu, částečný home-office (vždy dle domluvy)
  • Notebook, mobilní telefon
  • Občerstvení na pracovišti zdarma
  • Pravidelné firemní akce
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Místo výkonu práce - Stodůlky

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Možnost občasné práce z domova
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook
Občerstvení na pracovišti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4781067  Datum zveřejnění: 11.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 38 000 Kč/měsíc