Reagujte bez životopisu

Elektrikář - loděnice

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Loděnice, Okres Beroun
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se stavbou technologií pro automotive a potravinářství, hledáme vhodné kandidáty na pozici Elektrikář.

Co vás čeká:

  • Práce na opravách a diagnostice elektrozařízení
  • Zapojování nových elektrokomponent, zařízení, pohonů a rozvaděčů
  • Instalace zařízení u zákazníků
  • Týmová práce s elektro konstruktérem a SW inženýrem

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Minimálně výuční list, případně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Vyhlášku 50 paragraf 6 (pro samostatnou práci)
  • Zájem o technické a technologické novinky
  • ŘP skupiny B a ochotu občas cestovat
  • Výhodou bude, pokud budete mít zkušenost: PLC, síťové komunikace a MaR

Co vám můžeme nabídnout:

  • Plat 40 000 - 50 000 Kč
  • Benefity
  • Flexibilní dobu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Práci na zajímavých prototypech a vývojových zařízení pro automotive, potravinářství, akademickou sféru, a i pro zahraničí
  • Místo výkonu práce: Loděnice (Středočeský kraj)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.