Reagujte bez životopisu

Servisní technik / montér - vhodné i pro absolventy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Záběhlice, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která Vám pomůže najít nejlepší řešení ochrany majetku a osob a rovněž v komunikačních a informačních technologiích, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní technik / montér.

Náplň práce:

  • opravy, montáže a instalace elektronických systémů EPS (PZTS, EKV, CCTV)
  • programování systémů EPS (PZTS, EKV, CCTV)
  • servisní zásahy / výjezdy u zákazníka
  • zodpovědnost za dodržování termínů

Požadujeme:

  • vzdělání v elektrotechnickém oboru
  • osvědčení o odborné způsobilosti - min. §6 nařízení vlády 194/2022 Sb. výhodou
  • znalost systémů EPS (PZTS, CCTV, EKV, ERO, SK, IT techniky) výhodou
  • orientace a znalost čtení v technické dokumentaci
  • pasivní znalost AJ (pro čtení technické dokumentace)
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • chuť dále rozvíjet své znalosti v oboru bezpečnostních technologií
  • schopnost si zorganizovat pracovní den a úkoly
  • revizní zkoušky výhodou
  • čistý trestní rejstřík
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou historií v oboru
  • zajímavou práci ve stabilním kolektivu, možnost odborného rozvoje v oboru
  • zaškolení od profesionálů
  • motivující mzdové ohodnocení v závislosti na zkušenostech
  • služební automobil – po zkušební době i k soukromým účelům
  • příplatek za revizní zkoušky
  • neomezený mobilní paušál
  • 5 týdnů dovolené
  • sick days
  • roční odměny
  • stravenkový paušál
  • region: Praha a okolí

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Auto i pro soukromé účely
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie
Zdravotní volno/sickdays

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4782559  Datum zveřejnění: 12.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc