Reagujte bez životopisu

Obchodní zástupce (prodejce zemědělské techniky prémiových značek)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Tábor, Česká republika (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, společnost jež je založena na rodinných základech a zabývá se prodejem a servisem zemědělské techniky prémiových značek, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Obchodní zástupce/Prodejce.

Co nabízíme svým zaměstnancům?

  • Kromě přátelského kolektivu, také řadu firemních výhod a benefitů!
  • Patří mezi ně například služební vůz i soukromým účelům, počítač, telefon s volným voláním a dostatečným datovým balíčkem, firemní tarif pro rodinné příslušníky, podpora vzdělávání (cizí jazyky), kariérní růst a rozvoj, sick-days, příplatky za práci přesčas, stravné a stravenkový paušál
  • Fér plat: základní mzdu + bonusy, jež nejsou omezené
  • A především STABILITU. Zázemí finančně stabilní, obchodně silné a zavedené prosperující společnosti!

Co u Vás uvítáme?

  • Vzdělání není rozhodující, výhodou je zemědělský či technický obor, důležitý je však vztah a zájem o zemědělství a agro záležitosti s tím spojených
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Dobré komunikační, obchodní a prezentační dovednosti
  • Znalost angličtiny či němčiny - výhodou, nikoliv podmínkou

Vaší náplní práce bude:

  • Prodej prémiových značek zemědělské techniky ve svěřeném regionu: především Tábor, České Budějovice, případně Pelhřimov
  • Centrála společnosti: v okrese Jindřichův Hradec

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Auto i pro soukromé účely
Stravenky/příspěvek na stravování
Zdravotní volno/sickdays
Možnost občasné práce z domova
Notebook

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4782643  Datum zveřejnění: 12.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc