Reagujte bez životopisu

Obchodní zástupce - strojírenství

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Brno - město, Česká republika (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který se zabývá výrobou pneumatických prvků pro automatizaci hledáme nového kolegu na pozici Obchodního zástupce.

Vaše náplň práce:

  • Péče o stávající zákazníky a aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí v rámci svěřeného regionu (Jižní Morava), analýza trhu
  • Řízení vztahu se zákazníky, pochopení jejich potřeb, navrhování nejvhodnějších řešení a samostatná tvorba nabídek
  • Rozvoj obchodu zvyšováním tržního podílu společnosti na přiděleném regionu
  • Dosahování vytyčených cílů a jejich sdílení prostřednictvím CRM, práce v systému SAP
  • Pravidelný reporting

Očekáváme:

  • SŠ/ VŠ vzdělání (technická oblast)
  • Zkušenosti na obchodně-technické pozici v oblasti strojírenství, elektro, automatizace nebo podobném
  • Anglický jazyk výhodou
  • Běžná uživatelská znalost práce na PC (MS Office, interní systém)
  • ŘP sk. B – aktivní řidič (pravidelné návštěvy u zákazníků)
  • Samostatnost, ale i schopnost týmové práce
  • Dobré komunikativní dovednosti a schopnosti budovat dobré a dlouhodobé vztahy
  • Schopnost nacházet se zákazníky řešení
  • Silná orientace na výsledek, odhodlání
  • Chuť se v oboru vzdělávat

Nabízíme:

  • Práce ve stabilní společnosti
  • Vzdělávání podporované společností – podpora od zkušených kolegů při zaškolování, odborná školení, online semináře, přímý kontakt s výrobci
  • Forma spolupráce HPP, příp. IČO
  • Mzda 40 000 – 80 000 Kč (výplata se skládá z fixní části, osobního ohodnocení, kvartálních a ročních odměn dle Vašich výsledků)
  • Služební auto i k soukromým účelům, notebook, telefon
  • Příspěvek na stravování
  • Flexibilní pracovní doba
  • Region působení: Jižní Morava, práce na home-office

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Auto i pro soukromé účely
Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie
Možnost občasné práce z domova
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4783587  Datum zveřejnění: 13.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc