Reagujte bez životopisu

Specialista pro inteligentní domy (když je elektro a technologie zábavou)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres České Budějovice
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, společnost jež je specialistou na automatizaci budov, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici SPECIALISTA PRO INTELIGENTNÍ DOMY (když je elektro a technologie zábavou).

Máš elektro předpoklady a baví Tě komunikace? Je pro Tebe elektro a technologie zábavou? Tak pojď k nám! Vše Tě naučíme.

Náplň práce:

  • Poradenství a školení našich partnerů - novinek a našeho systému
  • Pomoc s technickou správou zázemí Office a Showroomu
  • Analýza a odstraňování problémů s našimi partnery
  • Testování prototypů produktů a softwarových aktualizací
  • Odborná podpora partnerů on-line (nejezdíme do terénu)

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání
  • Zájem o elektro a nadšení v rámci moderní technologie
  • Dobré komunikační schopnosti, zkušenost s vystupováním nebo prezentováním výhodou
  • Aktivní znalost AJ
  • Pokročilá znalost práce s PC
  • Smysl pro zodpovědnost, samostatnost a chuť se sebevzdělávat
  • Elektro vzdělání výhodou

Nabízíme:

  • STABILITU: plný úvazek s možností na dobu neurčitou
  • MODERNÍ ZÁZEMÍ: práce v nejmodernějším Officu v Českých Budějovicích - vlastní kavárna, bar, sauna a posilovna
  • Hodinové pauzy na oběd a pracovní doba v pátek do 12:00 hod.
  • 5 týdnů dovolené
  • Ohodnocení odpovídající výkonu a kvalifikaci
  • Dotované firemní stravování a oblečení
  • Firemní akce a atraktivní zaměstnanecké slevy
  • Odborné zaškolení na 5 týdenním Boot Campu
  • DÁLE: unikátní projekty, přímá hierarchie, spolupráce a možnost kariérního růstu, moderní prosvětlené kanceláře nabité úžasnými technologiemi, zaměstnanecké slevy na Loxone produkty,
  • Příspěvek na dojíždění
  • Místo výkonu práce: České Budějovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Firemní akce
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na dopravu
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.