Reagujte bez životopisu

Analytik rizik

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Košíře, Praha, Česká republika (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, nezávislou společnost, která se specializuje na poradenství, školení a vývoj softwaru v oblastí financí a řízení finančních rizik, hledáme kreativního, spolehlivého a loajálního kandidáta na pozici Analytik rizik.

Náplň práce:

  • Spolupráce na poradenských aktivitách společnosti (zpracovávání a analýza dat, vytváření modelů pro odhadování velikosti rizik finančních i nefinančních institucí, tvorba specializovaných metodik pro řízení rizik)
  • Příprava podkladů pro odborné semináře

Požadujeme:

  • Dobrou znalost matematické statistiky nebo ekonometrie
  • Analytické myšlení: schopnost analyzovat a strukturovat problémy
  • Základní orientaci v ekonomii a financích
  • Kreativnost, iniciativu a pracovitost
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni, výbornou znalost českého jazyka
  • Znalost regulatorních požadavků na úrovni EU a/nebo ochota se této oblasti věnovat - výhodou
  • Znalost statistických softwarů (znalost softwaru R, Python a/nebo SAS) - výhodou
  • Zkušenosti s programováním a praxe v oboru - výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí vstřícného kolektivu, který si vzájemně pomáhá a drží při sobě
  • Mzdové ohodnocení odpovídající senioritě
  • Možnost práce na HO v rozsahu dle domluvy
  • Benefity jako stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
  • Po roce spolupráce 5 týdnů dovolené
  • 5 sick days
  • Individuální přístup s důrazem na kontinuální osobní rozvoj
  • Profesní růst – detailní poznání činností a procesů finančních institucí, validace a vývoj modelů pro řízení rizik
  • Různorodou pracovní náplň
  • Možnost seberealizace při práci v týmu a spolupráci s klienty
  • Příjemné pracovní prostředí s rodinnou atmosférou
  • Různé firemní benefity (např. pohyblivou pracovní dobu, jazykové kurzy)
  • Místo výkonu práce: Praha 5 - Košíře

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Dovolená více než 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie
Zdravotní volno/sickdays
Možnost občasné práce z domova
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4787133  Datum zveřejnění: 18.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.