Reagujte bez životopisu

Junior Developer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Okres Olomouc, Česká republika (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se v oblasti IT poradenství, integrace, technologií a vývoje, hledáme spolehlivého kandidáta na pozici Junior Developer.

Náplň práce

  • vývoj zajímavých SW řešení pro významné zákazníky v ČR i v zahraničí
  • reporting o aktuálních stavech projektu
  • aktivní účast na designu softwarových řešení
  • spolupráce na načasování jednotlivých částí projektu
  • koordinace částí nebo celých projektů

Požadujeme:

  • student nebo absolvent VŠ s IT zaměřením
  • znalost programovacích jazyků Java, Python, případně C++
  • zkušenosti s vývojem cloudových aplikací výhodou
  • zkušenosti s API standardy (WebService, XML, REST, JSON) výhodou
  • dobré komunikační dovednosti
  • chuť přicházet věcem na kloub
  • chuť učit se novým zajímavým věcem
  • velmi dobré analytické schopnosti
  • zodpovědný a pracovitý přístup k úkolům
  • velmi dobrou znalost angličtiny (fluent)

Nabízíme:

  • práci na klíčových projektech pro české a zahraniční zákazníky
  • práci na moderních cloudových platformách Azure, Amazon Web Services, Kubernetes
  • po zapracování možnost pracovních cest do USA (naše pobočku v Chicagu)
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek zaměstnavatele na obědy
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • profesní i mzdový růst
  • živou a dynamickou práci s profíky i nováčky
  • rozvojové aktivity, školení, pomůžeme vám profesně růst
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost práce na HPP
  • v prvních 2 měsících práci 3x v týdnu na centrále v Olomouci (později možný rozšířený home office)
  • Místo výkonu práce: Olomouc

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Firemní akce
Dovolená 5 týdnů
Možnost občasné práce z domova

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.