Reagujte bez životopisu

Strategický nákupčí

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Praha, Česká republika (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která působí v oboru chemického průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Strategický nákupčí.

Pracovní náplň:

  • Definování strategie nákupu s ohledem na požadavky ostatních útvarů a finanční rozpočet
  • Návrh a implementace nákupní strategie
  • Komplexní řízení činností souvisejících s nákupními procesy uvnitř organizace
  • Vyhledávání úspor a optimalizace nákupních procesů
  • Nákupní marketing – analýza a průzkum trhu
  • Koordinace procesu vyhledávání nových dodavatelů
  • Skladový management, udržování optimálních skladových zásob
  • Výběrová řízení na dodavatele
  • Vyjednávání o cenách s dodavateli
  • Provádění auditu a stanovování ratingu dodavatelů (hodnocení kvality)
  • Udržování a posilování vztahů s dodavateli
  • Operativní management dodavatelů
  • Řešení reklamací v rámci dodavatelsko-odběratelských vztahů
  • Nastavování kontrolních mechanizmů (včasnost dodávek, kvalita, atp.)

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ v chemickém nebo přírodovědeckém oboru, případně dlouhodobé zkušenosti v oblasti nákupu chemikálií
  • Předchozí zkušenosti na pozici nákupčího minimálně 3 roky
  • Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Strategické uvažování a schopnost dotahovat věci do úspěšného konce
  • Aktivní přístup, samostatnost
  • Dobrá znalost AJ slovem i písmem, další jazyky vítány
  • MS Office - hlavně Excel a Word, Helios Orange/Inuvio
  • Řidičský průkaz B

Nabízíme:

  • Zajímavou a pestrou práci v zázemí stabilní české společnosti
  • Platové ohodnocení dle zkušeností, motivační bonusový systém
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Komplexní zaškolení na danou pozici (produktové portfolio, systém práce, informační systém)
  • Zaměstnanecké benefity (stravenky, dovolená navíc, občasná práce z domova)
  • Automobil i pro soukromé účely
  • Místo výkonu práce: Praha
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Auto i pro soukromé účely
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Možnost občasné práce z domova
Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.