Reagujte bez životopisu

Vývojář měřících systémů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Stodůlky, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, ryze českou společnost se zajímavou a dlouhou historií v oboru zejména vývoje a zkušebnictví kolejových vozidel, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vývojář měřících systémů.

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Náplň práce:

  • Návrh, vývoj a údržba SW pro sběr a analýzu měřených dat
  • Inovace měřicích systémů

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání v oboru informatiky, elektroinženýrství nebo příbuzného oboru - VŠ vzdělání výhodou
  • Znalost programovacích jazyků jako C++, Python nebo Java
  • Znalost oboru měřicí techniky (snímače a další komponenty měřicího řetězce)
  • Výhodou je anglický jazyk na komunikativní úrovni (komunikace po telefonu)
  • Analytické myšlení a schopnost rychle identifikovat a řešit technické problémy
  • Schopnost efektivně komunikovat a spolupracovat s týmem měřicích specialistů
  • Ochotu učit se novým technologiím a přístupům v oblasti měřicích systémů

Nabízíme:

  • Zajímavou práci ve společnosti pracující pro největší světové výrobce kolejových vozidel
  • Práci, která dává smysl a má své výsledky
  • Práci, při které je důležitá schopnost jednání, argumentace a vytrvalosti, což je možné následně využít jak v pracovním, tak osobním životě
  • Zaškolení od zkušených kolegů a kolegyň
  • Inspirativní uplatnění ve stabilní a perspektivní české společnosti
  • Příspěvek na penzijní připojištění, pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, sick days, vzdělávací a jazykové kurzy, půjčky a další zajímavé benefity
  • Možnost kariérního postupu
  • Přátelský kolektiv menší firmy
  • Nástup podle dohody
  • Místo výkonu práce: Praha 5, velmi dobře dopravně dostupné – u stanice metra

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4792649  Datum zveřejnění: 25.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.