Reagujte bez životopisu

Barman/ka - náborová odměna 30 000 Kč

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Semily
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 26 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, zaběhlou a rozsáhlou síť hotelů po celé České republice, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Barman/ka, nyní do hotelu v Harrachově.

Náplň práce:

  • Obsluha hostů a prezentace nápojů, drinků a vín
  • Zadávání objednávek do systému
  • Po odchodu hostů úklid stolu a jeho následná příprava pro další hosty
  • Hlídání zásob a jejich včasné doplňování
  • Udržování čistoty prostředí baru

Požadujeme:

  • Požadujeme alespoň minimální praxi, ale pokud jste absolventem v oboru, určitě se nám ozvěte i bez předchozí praxe
  • Anglický či německý jazyk velkou výhodou
  • Zejména pozitivního člověka, který se bude chtít neustále učit a zdokonalovat, aby s přehledem zvládal výše uvedené činnosti
  • Osobu, která bude na hosty příjemná a milá, a jednoduše ji baví práce s lidmi

Nabízíme:

  • Balíček benefitů po zkušební době (cafeteria systém, věrnostní odměny, příspěvek na penzijní připojištění atd.)
  • Pobyty na všech vlastních hotelech pouze za 250 Kč/osobu/noc! Můžete využívat Vy i Vaše blízká rodina, a navíc máte znatelné slevy na F&B služby. Můžete si tedy užívat krásných hotelů za velmi přívětivých podmínek
  • Stravování na hotelu zdarma (snídaně, obědy, večeře)
  • Možnost ušetřit za nájem – poskytujeme ubytování pouze za 1 500 Kč měsíčně dle typu ubytování
  • Fitness centrum v hotelu
  • Firemní večírky, sportovní teambuildingy, grilovačky
  • Kromě základní mzdy jsou samozřejmostí příplatky za svátky, víkendy a noční směny a také jasně stanovené měsíční odměny
  • Po zkušební době dostanete náborovou odměnu ve výši 30 000 Kč
  • Místo výkonu práce: Harrachov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Firemní rekreační zařízení
Ubytování/příspěvek na ubytování
Firemní akce
Bonusy/prémie
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Kafetérie
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.