Reagujte bez životopisu

Přípravář/Přípravářka – Praha

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, stavební společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici Přípravář/Přípravářka.

Náplň práce:

  • Oceňování zakázek dle nabídek subdodavatelů
  • Kontrola úplnosti a správnosti nabídek
  • Oceňování víceprací / méněprací, změn, klientských změn
  • Podílení se na optimalizaci ceny díla – monitoring úspor
  • Výběr subdodavatelů, uzavírání smluv se subdodavateli
  • Jednání s investory, architekty a dodavateli
  • Spolupráce na zakázce od nabídky po kolaudaci

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání stavební s alespoň 2letou praxí v oboru nebo na pozici přípraváře staveb
  • Vhodné i pro absolventy VŠ stavebního oboru bez praxe, ideálně s praxí při škole
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Dobrou znalost práce s programy MS Office
  • ŘP sk. B – výhodou
  • Velmi dobrou znalost českého jazyka
  • Analytické a samostatné myšlení
  • Aktivní přístup, nadšení pro věc, pracovitost
  • Pečlivost a schopnost dotahovat věci do konce, zodpovědnost
  • Týmového ducha a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Práci na HPP v zázemí prosperující zavedené společnosti, která se na českém trhu pohybuje již více než 30 let
  • Rozmanitost práce, ke které se v korporátní firmě nedostanete, a profesionalitu, kterou v malých firmách najdete jen zřídka
  • Motivující systém finančního ohodnocení
  • Dlouhodobý zaměstnanecký vztah a práci v mladém kolektivu
  • Čtvrtletní odměny
  • 13. plat
  • Notebook, mobilní telefon
  • Poskytování příspěvku na stravování
  • FLEXIPASS
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost firmou hrazených školení souvisejících s náplní práce
  • Možnost parkování zdarma v garážích přímo v administrativní budově
  • Moderně vybavené kanceláře pro 2 osoby, ne openspace
  • Pořádání teambuildingových akcí a firemních večírků.
  • Nástup: ihned nebo dle dohody
  • Místo výkonu práce: Praha

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Firemní akce
Dovolená 5 týdnů
13. plat
Bonusy/prémie
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4794094  Datum zveřejnění: 27.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc