Reagujte bez životopisu

Svářeč

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Jihlava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, výrobní společnost, která se soustředí na práci s kovem, hledáme vhodného kandidáta na pozici Svářeč.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Výroba různých svařenců z černé i nerezové oceli
  • Kontrola dílů potřebných na výrobu dopravníku, zda mám vše, co potřebuji (díly)
  • Dodržení technologického postupu
  • Kontrola kvality svárů (kapilární zkouška) a rozměrů dle výkresu
  • Udržování čistoty na pracovišti
  • Zodpovědnost za stav přiděleného nářadí, svářečky, odsávání atd.
  • Řešení případných problémů ve výkresové dokumentaci s technologem
  • Zodpovědnost za celou výrobu přiděleného dopravníku
  • V případě velkých konstrukcí spolupráce s kolegy při manipulaci

POŽADUJEME:

  • Min. vyučení technického směru, v oboru – výhodou
  • Platný svářečský průkaz
  • Zkušenosti se svařovacími metodami MIG/MAG, TIG
  • Schopnost čtení a orientace ve výkresové dokumentaci (denní práce s výkresy)
  • Komunikativnost a schopnost týmové spolupráce
  • Zručnost a učenlivost (zaškolení pod dozorem předáka)
  • Samostatnost a pečlivost
  • Zkušenost z výrobní firmy – výhodou

NABÍZÍME:

  • Práci na HPP ve stabilní české společnosti s více než 100letou tradicí v oboru
  • Platové ohodnocení dle zkušeností a dovedností
  • Prémie za dokončené svařence
  • Prémie za odpracované hodiny
  • Odpolední příplatek
  • Placené přesčasy
  • Příplatek za prostředí
  • 25 dní dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na dopravu
  • Možnost stravování se přímo ve firmě
  • Penzijní příspěvek
  • Odborné školení, svářečské a další školení
  • Lokalita pracoviště: Polná

  • Nástup: Možný ihned nebo dle domluvy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: PŘEDVÝBĚR.CZ konzultant
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku