Reagujte bez životopisu

Obchodní manažer pro divizi montáží

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Hradec Králové

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na výrobu, montáže a služby v oblasti průmyslových technologií, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní manažer pro divizi montáží.

Pracovní náplň:

  • Péče o stávající zákazníky
  • Upřesňovat se zákazníky technickou specifikaci poptávek a nabídek
  • Vést obchodní jednání
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí

Požadujeme:

  • Technické SŠ/VŠ vzdělání - ideálně v oblasti strojírenství, nebo alespoň dlouhodobá praxe
  • Zkušenosti z obchodní činnosti
  • Výhodou jsou zkušenosti z oblasti montáží technologických zařízení
  • Komunikační schopnosti, schopnost týmové práce, firemní loajalitu, důslednost, přesnost
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Český jazyk na úrovni rodilého mluvčího
  • Ochotu cestovat do zahraničí (1x za kvartál EU)

Nabízíme:

  • Dobré platové ohodnocení
  • Práci na HPP v stabilní české firmě s 30letou tradici v oboru
  • Příjemné pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • Zaměstnavatelem hrazená odborná školení
  • Služební mobil a notebook
  • Manažerský motivační program
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Hradec Králové

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zahraniční pracovní cesty
Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: PŘEDVÝBĚR.CZ konzultant
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4799872  Datum zveřejnění: 4.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.