Reagujte bez životopisu

Product Application Engineer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha - východ
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, předního výrobce vysoce výkonných piezokeramických součástek pro použití ve složitých a náročných lékařských, průmyslových a leteckých aplikacích, hledáme vhodné kandidáty na pozici Product Application Engineer.

Product Application Engineer je technický odborník specializující se na optimalizaci, vývoj a údržbu konkrétního produktu v rámci organizace. Tato pozice úzce spolupracuje s různými týmy, jako jsou obchodní rozvoj, inženýrství a provoz, aby porozuměla potřebám a požadavkům zákazníků, a využívá tyto informace k vylepšení stávajících produktů nebo k vývoji nových. Pozice je zodpovědná za poskytování technické podpory zákazníkům a řešení jakýchkoli problémů, které se mohou objevit během výroby a testování produktů. Product Application Engineer musí mít silné technické dovednosti, komunikační schopnosti a dovednosti v projektovém řízení, aby úspěšně plnil své povinnosti.

Náplň práce:

  • Poskytování technické podpory pro produktové řady
  • Starost o stávající produkty, procesy a specifikace
  • Iniciace a implementace neustálého zlepšování produktů
  • Vývoj interních produktů
  • Rozšíření stávajících platforem tak, aby splňovaly potřeby zákazníků a trhu
  • Řešení technických problémů ve výrobě a testování
  • Příprava detailní výrobní dokumentace
  • Budování dobrých vztahů se zákazníky a poskytování podpory a vzorků
  • Spolupráce s našimi 6 výrobními závody (USA, MX, Dánsko, Čína)
  • Tvoření ideálních nabídek pro zákazníky
  • Spolupráce s týmem inženýrů
  • Odpovědnost za zavádění nového produktu, včetně testování, kontroly a FMEA
  • Podpora produktového managementu, marketingu a prodeje

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání (minimum bakalářské, z oboru strojního, chemického nebo elektrotechnického inženýrství)
  • 3 roky zkušeností s řízením projektů v oblasti elektronických součástek
  • Plynulá angličtina, další jazyk je výhodou
  • Soulad s hodnotami společnosti – Play to Win, Responsiveness, Simplicity, and Solution Oriented

Vhodné dovednosti, vědomosti a schopnosti:

  • Znalosti projektového řízení a plánování
  • Základní znalosti procesů keramické výroby
  • Znalost MS Office
  • Znalost nástrojů pro mechanické kreslení (např. DraftSight Standard, AutoCAD, Cad Lite)
  • Vynikající komunikační a technické dovednosti psaní
  • Schopnost pracovat samostatně a dohlížet na techniky
  • Dobré organizační dovednosti
  • Ochota zůstat v obraze s novými technologiemi
  • Ochota cestovat

Nabízíme:

  • Zaměstnání v prosperující společnosti, smlouvu na dobu neurčitou
  • Nadstandartní mzdové ohodnocení
  • Možnost odborného a karierního růstu v rámci nadnárodní společnosti – rozvoj odborných, technických ve formě interních/externích školení
  • Dovolená 5 týdnů
  • Pravidelná roční valorizace mezd
  • Jubilejní odměny – za každých 5 odpracovaných roků
  • Mimořádné odměňování – zohledňujeme vyšší aktivity při zástupu, prokativitu, úspěchy v daném měsíci atd.
  • Místo výkonu práce: Nupaky, Praha – východ – zajištěna pravidelná autobusová doprava z/na stanici metra Roztyly

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: PŘEDVÝBĚR.CZ konzultant
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4802143  Datum zveřejnění: 8.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 70 000 Kč/měsíc