Elektrikár

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Šuja, Slovensko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 700 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pre nášho klienta, spoločnosť, ktorá je špecializovaná na spracovanie a výrobu sušeného dolomitu pre sklársku výrobu, hľadáme zodpovednú a spoľahlivú osobu na pozícii Elektrikár.

Tým nie je veľký, ale o to viac priateľsky a rodinný.

Popis práce:

  • výkon a plánovanie preventívnych prehliadok elektrických zariadení
  • výkon bežných a aj veľkých opráv elektrických zariadení výrobnej technológie
  • zodpovednosť za kvalitu vykonanej práce
  • určovanie pracovných postupov pri opravách
  • starosť o technickú dokumentáciu zariadenia
  • bežné riadenie technologickej linky

Požadujeme:

  • SOU elektrotechnické, ideálne elektrotechnické vzdelanie s maturitou
  • prax 3 roky, pozícia je však vhodná aj pre absolventov
  • vyhl. SUBP a ZBÚ č. 51/1978, § 7
  • vyhl. UBP SR č. 74/1996, § 22
  • periodicky opakované školenie SMK - 12 mes.
  • zvyšné skúšky a osvedčenia je potrebné realizovať pod dohľadom Obvodného Banského úradu, alebo formou školenia a preskúšania autorizovanou oprávnenou osobou - ak tento certifikát nemáte, pomôžeme vám ho získať a zaplatiť
  • slovenský jazyk - stredne pokročilý (B2)

Ponúkame:

  • pracovný pomer na dobu neurčitú - plný úväzok
  • mzdové podmienky (brutto) 1 700 EUR/mesiac+ benefity
  • dovolenková odmena
  • vianočná odmena
  • ročný bonus
  • príspevok na kultúrne vyžitie
  • poskytovanie pracovných ochranných prostriedkov
  • poskytovanie stravy
  • uzatvorenie úrazového a životného poistenia
  • stabilná práca
  • stabilný kolektív
  • miesto výkonu práce Šuja pri Rajci

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis. Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať.

Spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky. Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť!

S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor!

Odpoveďou na tento inzerát súhlasím, aby spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ sro, so sídlom čižme 1289/7, Praha 2, spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 110/2019 Zb. A to až do odvolania písomnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Spoločnosť, ktorá je špecializovaná na spracovanie a výrobu sušeného dolomitu pre sklársku výrobu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: František Boudný
E-mail: poslat životopis
ID: 4802412  Datum zveřejnění: 8.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 700 EUR/měsíc