Elektrikár

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Šuja, Slovensko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 700 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pre nášho klienta, spoločnosť, ktorá je špecializovaná na spracovanie a výrobu sušeného dolomitu pre sklársku výrobu, hľadáme zodpovednú a spoľahlivú osobu na pozícii Elektrikár.

Tým nie je veľký, ale o to viac priateľsky a rodinný.

Popis práce:

  • výkon a plánovanie preventívnych prehliadok elektrických zariadení
  • výkon bežných a aj veľkých opráv elektrických zariadení výrobnej technológie
  • zodpovednosť za kvalitu vykonanej práce
  • určovanie pracovných postupov pri opravách
  • starosť o technickú dokumentáciu zariadenia
  • bežné riadenie technologickej linky

Požadujeme:

  • SOU elektrotechnické, ideálne elektrotechnické vzdelanie s maturitou
  • prax 3 roky, pozícia je však vhodná aj pre absolventov
  • vyhl. SUBP a ZBÚ č. 51/1978, § 7
  • vyhl. UBP SR č. 74/1996, § 22
  • periodicky opakované školenie SMK - 12 mes.
  • zvyšné skúšky a osvedčenia je potrebné realizovať pod dohľadom Obvodného Banského úradu, alebo formou školenia a preskúšania autorizovanou oprávnenou osobou - ak tento certifikát nemáte, pomôžeme vám ho získať a zaplatiť
  • slovenský jazyk - stredne pokročilý (B2)

Ponúkame:

  • pracovný pomer na dobu neurčitú - plný úväzok
  • mzdové podmienky (brutto) 1 700 EUR/mesiac+ benefity
  • dovolenková odmena
  • vianočná odmena
  • ročný bonus
  • príspevok na kultúrne vyžitie
  • poskytovanie pracovných ochranných prostriedkov
  • poskytovanie stravy
  • uzatvorenie úrazového a životného poistenia
  • stabilná práca
  • stabilný kolektív
  • miesto výkonu práce Šuja pri Rajci

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis. Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať.

Spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky. Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť!

S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor!

Odpoveďou na tento inzerát súhlasím, aby spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ sro, so sídlom čižme 1289/7, Praha 2, spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 110/2019 Zb. A to až do odvolania písomnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Spoločnosť, ktorá je špecializovaná na spracovanie a výrobu sušeného dolomitu pre sklársku výrobu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4802412  Datum zveřejnění: 13.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 700 EUR/měsíc