Reagujte bez životopisu

Číšník/Servírka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Prachatice
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, stavební společnost, jejíž cílem je zlepšovat a rozšiřovat nabízené služby v oblasti průmyslových výstaveb (výrobní a skladové haly, administrativní zázemí), hledáme vhodné kandidáty/tky na pozici Číšník/Servírka.

Náplň práce:

  • Obsluha hostů s důrazem na poskytování nejvyšší kvality služeb a dodržování pravidel servírování dle standardů
  • Účtování tržeb a vedení pokladny
  • Poskytování informací o nabídce, specialitách a promo akcích
  • Dodržování gastronomických pravidel
  • Péče o svěřené zboží a jeho inventarizace
  • Udržování pořádku a čistoty na pracovišti

Požadujeme:

  • Mít příjemné vystupování
  • Zájem učit se novým věcem (vyučení v oboru není podmínkou)
  • Schopnost týmové práce
  • Uživatelská znalost PC

Nabízíme:

  • Práci v hotelu s dlouholetou tradicí, vysokou úrovní služeb, zázemí silné a stabilní společnosti
  • Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • Možnost profesního a osobního růstu
  • Práci v krásné přírodě s možností zaměstnaneckého ubytování
  • Zaměstnanecké výhody jako: personální strava zdarma, využití wellness a ostatního zázemí hotelu i pro rodinné příslušníky
  • Možnost plného či zkráceného úvazku nebo brigády (DPP/DPČ)
  • V neposlední řadě pěkné finanční ohodnocení
  • Místo výkonu práce: Hotel České Žleby, okr. Prachatice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Firemní rekreační zařízení
Ubytování/příspěvek na ubytování
Občerstvení na pracovišti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: PŘEDVÝBĚR.CZ konzultant
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku