Reagujte bez životopisu

CNC obsluha - seřizovač (vhodné i pro juniory)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Zlín
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou nástrojů nejvyšší kvality nejen pro český trh, hledáme kolegu na pozici CNC obsluha / seřizovač.

Tato pozice je vhodná i pro juniorní kandidáty, vše potřebné Vás zaučíme!

Popis pozice:

  • Příprava materiálů a obráběcích nástrojů
  • Seřizování CNC strojů s robotem pro sériovou výrobu
  • Kontrola dílů a případné korekce
  • Organizace práce na směně

Požadujeme:

  • Vzdělání SOU/SŠ technického směru nebo praxi v technickém oboru
  • Schopnost čtení výkresové dokumentace
  • Výhodou: zkušenost s obráběním kovů
  • Výhodou: praxe se seřizováním CNC strojů (tu lze získat u nás na pozici operátor)
  • Výhodou: zkušenost s programováním systémů HEIDENHEIM a FANUC

Nabízíme:

  • Samostatnou a tvořivou práci v moderním výrobním provozu
  • Práci na plný úvazek s pracovní smlouvou na dobru neurčitou
  • Motivující finanční ohodnocení dle zkušeností v rozmezí 35 000 – 50 000 Kč / měsíc
  • Bonusy/prémie, 13. plat a 14. plat
  • Možnost kariérního a profesního růstu
  • Lokalita: centrum Zlína (blízkost zastávky MHD, autobusu i vlaku (5 min), možnost parkování)
  • Občerstvení na pracovišti
  • Po 1 roce 25 dní dovolené

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

13. plat
Bonusy/prémie
Občerstvení na pracovišti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: PŘEDVÝBĚR.CZ konzultant
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku