Reagujte bez životopisu

HR manager

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Olomouc
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, kterým je česká rodinná firma z Olomouce, zabývající se povrchovými úpravami kovů, hledáme vhodného kandidáta na pozici HR manager.

Náplň práce:

  • Zajištění náboru, nástupu a adaptace zaměstnanců
  • Plánování a realizace personální strategie společnosti
  • Komunikace s vedoucími jednotlivých oddělení
  • Spolupráce na nastavení a vedení systému hodnocení, motivace a odměňování zaměstnanců
  • Tvorba finančního plánu pro HR oddělení
  • Zpracování podkladů pro mzdy a spolupráce s externí účetní kanceláří
  • Zajištění vzdělávání a rozvoj zaměstnanců
  • Tvorba vnitřních předpisů a pracovně právních dokumentů organizace
  • Podpora zahraničních zaměstnanců při řešení zaměstnaneckých karet
  • Reporting

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • Dobrou znalost Excelu
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Výhodou řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

  • Mzdové ohodnocení 40 000 - 50 000 Kč
  • Stravenkový paušál 100 Kč/den
  • Notebook a služební telefon i pro soukromé použití
  • Příspěvek na dojíždění nad 20 km (12 000 – 24 000 Kč dle vzdálenosti)
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění až 12 000 Kč ročně
  • Masáže 1x za měsíc
  • Dotovaná chlazená strava + nápoje
  • Mimořádné odměny za inovace, odpracované roky, jubilea
  • Dobrá dostupnost MHD i automobilem
  • Místo výkonu práce: Olomouc

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Stravenky/příspěvek na stravování
Příspěvek na dopravu
Notebook
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: PŘEDVÝBĚR.CZ konzultant
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku