Reagujte bez životopisu

Koordinační pracovník

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Modřany, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který se zabývá správou bytových objektů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Koordinační pracovník.

Náplň práce:

  • Obstarávání veškeré administrativní agendy a zajištění plynulého provozu kanceláře
  • Organizace schůzek, kalendáře, porad a vedení zápisů z porad
  • Zajišťování komunikace s veřejností
  • Zajišťování a vedení agendy stížností a připomínek, vyřízení stížností a odeslání stížností v souladu s vnitřními předpisy
  • Zastřešení agendy smluvních vztahů s dodavateli a odběrateli
  • Řízení agendy externě zajišťovaných služeb, například IT, web, právní služby, lékařské služby
  • Administrace veřejných zakázek malého rozsahu
  • Aktualizace směrnic organizace a vedení jejich evidence
  • Vedení agendy dle zákona o přístupu ke svobodným informacím a GDPR

Požadavky:

  • VŠ vzdělání - minimálně Bc.
  • Orientace v procesech veřejné správy
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Výborné organizační schopnosti, rychlost a schopnost práce pod tlakem
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Znalost práce s MS Office

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr s pevnou pracovní dobou
  • Platová třída 10.,11.
  • Zaměstnanecké výhody – 5 týdnů dovolené, karta pro čerpání benefitů, dny volna navíc
  • Místo výkonu práce: Praha Modřany

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: PŘEDVÝBĚR.CZ konzultant
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku