Reagujte bez životopisu

OBCHODNÍ MANAŽER – regiony Praha a kraje Liberecký, Ústecký, Plzeňský, Karlovarský

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, prosperující firmu s více než 20letou historií v oboru internetových technologií zaměřenou na oblasti veřejných zakázek, hledáme šikovného obchodníka pro regiony Praha a kraje Liberecký, Ústecký, Plzeňský, Karlovarský.

Náplň práce:

  • Aktivní prodej firemních softwarových produktů
  • Obchodní péče o stávající klienty, osobní kontakt s nimi a jejich rozvoj
  • Vyhledávání příležitostí a nových potenciálních klientů
  • Tvorba obchodních nabídek
  • Realizace a dokumentace obchodních případů
  • Plnění plánu obratu

Co od Vás očekáváme:

  • Výborné komunikační, obchodní a prezentační dovednosti
  • Prozákaznickou orientaci, která dává Vaší práci smysl
  • Komunikativnost a schopnost pracovat v týmu
  • Excelentní zvládnutí práce na PC, včetně CRM systému, MS Office, Internetu, Outlooku a PowerPointu
  • Zodpovědnost, spolehlivost a důslednost
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Zajímavou fixní mzdu spolu s neomezenými bonusy
  • Možnost sebevzdělání a rozvoje dovedností
  • Pestrou náplň práce a možnost setkávat se s řadou zajímavých lidí
  • pohodový přátelský kolektiv
  • Firemní benefity - stravenkový paušál, mobilní telefon, notebook, firemní akce, teambuildingy, jazykové kurzy, příspěvek na penzijní/životní pojištění, sick days atd.
  • Místo výkonu práce: region Praha, Liberecký, Ústecký, Plzeňský, Karlovarský kraj

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Firemní akce
Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie
Zdravotní volno/sickdays
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: PŘEDVÝBĚR.CZ konzultant
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4808490  Datum zveřejnění: 15.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.