Reagujte bez životopisu

Programátor (SQL, .NET)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Okres Ostrava, Česká republika (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, konzultační a softvérovou společnost specializující se na dodávku řešení pro podporu podnikového plánování, reportingu, analýz a datové konsolidace, hledáme nového kolegu na pozici Programátor (SQL, .NET).

Náplň práce:

  • Realizace projektů pro podnikové plánování
  • Datové sklady, manažerské systémy
  • Práce v Microsoft SQL server, .NET, Microsoft Analysis Services (OLAP), Excel, Azure, Power BI

Požadujeme:

  • Minimálně VŠ vzdělání ukončené bakalářským titulem
  • Znalost SQL jazyka nebo programování .NET
  • Praxi na podobné pozici

Výhodou:

  • Znalost technologií Microsoft SQL server
  • Zkušeností z Business intelligence projektů (reporting)
  • Znalost programování v .NET
  • Znalost podnikového finančnictví
  • Znalost DAX
  • Znalost angličtiny

Nabízíme:

  • Práci na HPP, IČO
  • Zajímavé finanční ohodnocení + bonusy, umíme ocenit přínos Vaší práce i zkušeností
  • Profesní růst
  • Sickdays
  • Příspěvek na stravování
  • Osobní přístup a otevřená hra
  • Podporujeme vlastní iniciativu a invenci
  • Možnost podílet se na zajímavých projektech pro nadnárodní zákazníky
  • Partnerský vztah založený na neoficiální a nebyrokratické komunikaci a důvěře
  • Firemní akce, vzdělávací kurzy, školení
  • Pružná pracovní doba – možnost home office
  • Místo pracoviště: Ostrava – Kunčičky

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Možnost si napracovat hodiny
Vzdělávací kurzy, školení
Firemní akce
Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie
Zdravotní volno/sickdays
Možnost občasné práce z domova
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook
Možnost studijního volna
Vlastní organizace náplně práce

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: Predvyber-sk
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku