Reagujte bez životopisu

Finanční konzultant Microsoft Dynamics – možné i pro absolventy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Brno - město, Česká republika (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, jednoho z předních Microsoft partnerů působícím na českém trhu již od roku 1997, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Finanční konzultant Microsoft Dynamics 365 Business Central.

Společnost svým zákazníkům nabízí kromě standardního informačního systému také několik specializovaných oborových řešení pro segmenty výroby, distribuce a projektového řízení. Vedle implementace a vlastního vývoje systému se věnuje též i školení svých zákazníků a jejich následné podpoře.

Pozice je vhodná i pro šikovné absolventy s ekonomickým vzděláním, kteří mají znalost v oblasti účetnictví/financí (dostačující ze školy, vlastních projektů, kurzů či praxe).

Vaše náplň práce:

  • poskytování konzultací a školení k informačnímu systému Microsoft Dynamics 365 Business Central v modulu Finance
  • analýza potřeb zákazníka
  • tvorba procesních a funkčních analýz
  • testování a implementace IS u zákazníka
  • tvorba související dokumentace
  • cestování za zákazníky v rámci ČR, případně Slovenska (průměrně 1-2 jednodenní cesty v měsíci)

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (v ekonomické oblasti)
  • znalost procesů z oblasti financí, znalost účetnictví
  • technické a komunikační dovednosti
  • analytické myšlení a schopnost porozumět potřebám zákazníka
  • samostatnost a zodpovědný přístup k práci
  • výhodou znalost anglického jazyka pro práci s dokumentací a manuály
  • ochota cestovat za zákazníky (dle potřeby, cestování v rámci ČR, příp. Slovenska)
  • ŘP sk. B – velkou výhodou

Výhodou pak bude, pokud budete mít:

  • zkušenost s ekonomickým/účetním SW
  • znalost procesů z oblasti controllingu
  • zkušenosti s implementací ERP systému na straně zákazníka či dodavatele
  • zkušenosti s Microsoft Dynamics 365 Business Central

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání ve společnosti působící na trhu již od roku 1997
  • příjemné pracovní prostředí a práci v profesionálně zdatném týmu
  • forma spolupráce dle Vašich preferencí – HPP nebo IČO
  • práce na plný úvazek, možnost i zkráceného úvazku minimálně 3 dny/týden
  • pomoc při zaškolení od zkušeného mentora samozřejmostí
  • nepřetržité vzdělávání, rozšiřování a vývoj technologických dovedností podporované společností
  • nástupní mzda 40 000 – 45 000 Kč, po zapracování mzdové navýšení
  • příspěvek na stravování a sportovní aktivity
  • příspěvek na životní pojištění a penzijní spoření
  • 25 dní dovolené
  • možnost částečného home-office (2 dny HO, 3 dny osobně v kanceláři)
  • možnost výuky anglického jazyka
  • kanceláře: Brno (možnost bezplatného parkování v zóně C, dobrá dostupnost MHD)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie
Dovolená 5 týdnů
Možnost občasné práce z domova
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: PŘEDVÝBĚR.CZ konzultant
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku