Reagujte bez životopisu

Elektrikář (stabilita a dobrá odměna)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Karviná
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náš významný klient, společnost ROCKWOOL Group, zaměstnává více než 10 800 zaměstnanců a má organizační jednotky v 38 zemích na 5 kontinentech. V bohumínském závodě ROCKWOOL pracuje téměř 250 lidí na různých pozicích. Lidé jsou nejcennějším kapitálem společnosti ROCKWOOL.

Hledáme zodpovědného a spolehlivého zaměstnance na pozici PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ, který bude zodpovědný za zajištění provozuschopnosti výrobních linek a zařízení, za jejich opravy a preventivní údržbu. Vyrábíme izolace z kamenné vlny a vše s tím spojené.

Rádi se s Vámi sejdeme. Nyní je příležitost přijmout i více lidí!

Náplň práce a zodpovědnost:

  • Provádění oprav a údržba vyhrazených elektrických zařízení
  • Spolupráce na instalaci nových zařízení
  • Zajištění servisu stávajících zařízení, hlídání revizí, dodržování preventivních prohlídek
  • Podílení se na vylepšování spolehlivosti funkcí el. zařízení s cílem dosáhnout co nejmenších prostojů výroby a co nejvyšší efektivnosti výroby
  • Zajištění náhradních dílů potřebných pro chod zařízení

Vaše profesní a osobní předpoklady pro danou pozici:

  • Vyučen v elektrotechnickém oboru
  • Vyhláška 50/78 Sb. §5 min., ideálně §6
  • Pracovní zkušenost z elektro údržby velkou výhodou
  • Nepřetržitý provoz, na formě se domluvíme osobně
  • Znalosti v oblasti řízení provozů pomocí PLC, PC, frekvenčních měničů, měření a regulace
  • Ochota práce na směny
  • Samostatnost, zručnost, spolehlivost
  • Aktivní přístup k zadaným i mimořádným úkolům

Nabízíme:

  • Stabilní a dlouhodobou práci na plný úvazek
  • Mzda až průměrně 50 000 Kč (základní mzda a bonusové složky)
  • Možnost kariérního a platového růstu
  • Možnost odborných školení
  • Závodní jídelnu s příspěvkem na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusový systém a další benefity
  • Příspěvek na dopravu
  • Měsíční příspěvek do firemní Cafeterie
  • Věrnostní bonusový program
  • Moderní výrobní prostory společnosti ROCKWOOL v Bohumíně

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: Predvyber-sk
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku