Reagujte bez životopisu

Laborant výroby

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Děčín
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 27 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost s více než 20letou tradicí, která se zabývá výrobou průmyslové chemie, kosmetiky a drogerie, hledáme vhodné kandidáty na pozici Laboranta výroby.

Pracovní náplň:

  • Provádí mezioperační kontroly a analýzy dle stanovených postupů
  • Zodpovídá za dodržování stanovených postupů rozborů a analýz
  • Výsledky analýz zaznamenává do laboratorního deníku a operačních listů
  • Odchylné parametry výrobku, zjištěné při mezioperační kontrole, sděluje mistrovi výroby, příp. jeho zástupci a ve spolupráci s ním navrhuje opatření k odstranění odchylky
  • Při práci s chemikáliemi dbá náležité opatrnosti, používá předepsané OOPP dle platné směrnice vydané organizací
  • Vede evidenci o výrobě v informačním systému
  • Ve spolupráci s nákupčí(m) surovin a obalů provádí odpisy surovin a obalů a předává účetně výrobky a polotovary k prodeji, příp. dalšímu zpracování
  • Spolupracuje s expedientem, fakturantkou a útvarem zásobování při řešení nesrovnalostí v evidenci, také se podílí na inventurách
  • Navažuje malá množství surovin do výroby, např. barviva
  • Vede evidenci o vydaných OOPP pracovníkům útvaru výroby, přiděluje pracovníkům nové OOPP v závislosti na míře opotřebení používaných OOPP a v souladu s vnitřním předpisem

Požadujeme:

  • SŠ chemického směru
  • Znalost MS Office
  • Znalost charakteristik používaných chemikálií
  • Znalost používaných analytických metod a postupů

Nabízíme:

  • Práci v rodinném, ryze českém podniku s dlouholetou tradicí a pevnou pozicí na trhu
  • Přátelský kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny SICK DAYS
  • Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • Nástup možný ihned, dle dohody
  • Místo výkonu práce Děčín

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: PŘEDVÝBĚR.CZ konzultant
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku