Reagujte bez životopisu

Auditor/ka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hradec Králové
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje komplexní služby auditu, daňového poradenství, znaleckých posudků a projektových služeb, hledáme do oddělení auditu nového kolegu/kolegyni na pozici Auditora.

V rámci své práce budete:

  • vykonávat samostatnou auditorskou činnost u klientů a proaktivně rozvíjet a udržovat pracovní vztahy
  • informovat vedení o aktuálním stavu projektů
  • naslouchat potřebám svých klientům a propojovat je s kolegy v ostatních týmech a oblastech za účelem rozšíření obchodních vztahů

Co od Vás očekáváme:

  • vysokoškolské vzdělání
  • zkušenosti z pozice Auditora, popřípadě z pozice Asistenta auditora, který je v závěru svého vzdělávání (před závěrečnou auditorskou zkouškou KA ČR)
  • prokazatelné zkušenosti s řízením projektů, zkušenosti s prací na auditu; zkušenost s vedením auditního týmu výhodou
  • výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • ochotu cestovat
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Co Vám nabízíme:

  • práci na HPP (plný/zkrácený úvazek – preferujeme plný)
  • mzdu dle dosavadních zkušeností a další odměny odvíjející se od výkonu
  • firemní mobil, notebook a auto
  • další benefity: 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní příp. životní pojištění, příspěvek na dovolenou, příspěvek FKSP (příspěvek na sport, na kulturu)
  • možnost home office
  • výhodné mobilní tarify pro rodinu
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost konzultace a kooperace s kolegy daňaři, právníky, auditory, přeměn společností
  • kanceláře: Hradec Králové, Jičín a Praha
  • nástup možný ihned nebo po domluvě

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Příspěvek na dovolenou
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: PŘEDVÝBĚR.CZ konzultant
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4818485  Datum zveřejnění: 29.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc