Reagujte bez životopisu

Referent/ka Odboru investic a projektové podpory

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Brno - venkov, Česká republika (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 24 100 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, územní samosprávný celek, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Referent/ka Odboru investic a projektové podpory (Investiční referent/ka).

Pozice je vhodná i pro šikovné absolventy s technickým zaměřením (nejlépe pak se zaměřením na stavebnictví).

Vaše náplň práce:

  • příprava a koordinace investiční výstavby města
  • příprava zadání investičních záměrů
  • příprava zadávací dokumentace pro výběr dodavatelů
  • příprava smluv a souvisejících příloh
  • zpracování závěrečného vyhodnocení investičních akcí
  • spolupráce se stavebním dozorem na přidělených stavbách

Očekáváme:

  • SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (zaměření na stavebnictví výhodou)
  • předchozí zkušenosti s obdobnou prací výhodou, nikoliv podmínkou
  • dobrá znalost práce na PC – MS Office, zkušenosti s Ginis a rozpočtovým SW BuildPower S výhodou – případně budete zaškoleni)
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • znalost zákonů ve veřejné správě výhodou (zákon č. 128/2000 Sb., o obcích; zákon
  • č. 283/2021 Sb., stavební zákon; zákon č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách, vše ve znění pozdějších předpisů)
  • samostatnost, ale i schopnost práce v týmu
  • technické a logické myšlení
  • dobré organizační schopnosti, zodpovědnost
  • chuť se neustále vzdělávat

Nabízíme:

  • stabilitu zaměstnání na městském úřadu
  • pracovní poměr na dobu neurčitou, plný úvazek
  • pomoc při zapracování od zkušené kolegyně nebo kolegy samozřejmostí
  • podpora vzdělávání – hrazená odborná školení
  • platové podmínky se řídí nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 10 (24 100 Kč – 34 370 Kč dle Vaší uznatelné praxe), po zapracování 11. platová třída (26 600 Kč – 37 170 Kč)
  • po zkušební době osobní příplatek vyplácený měsíčně
  • 25 dnů řádné dovolené, 4 dny placeného zdravotního volna
  • pružná pracovní doba (pondělí a středa úřední dny – pevná část 8:00 – 17:00h, úterý a čtvrtek – pevná část 8:00 – 14:00h, pátek pevná část 8:00 – 13:00h)
  • po zkušební době možnost občasného home-office (3 dny/měsíc)
  • příspěvek na stravování ve výši 100 Kč/den
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek při životních a pracovních jubileích
  • program Benefit plus (700 Kč/měsíc, nákupy dle Vašich preferencí – ubytování, lékárny, optika, wellness apod.)
  • moderní kanceláře: Tišnov (bezproblémové parkování v okolí úřadu)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie
Zdravotní volno/sickdays
Možnost občasné práce z domova
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: PŘEDVÝBĚR.CZ konzultant
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku