Reagujte bez životopisu

Servisní technik – prádelenské technologie

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha - východ
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou společnost, která se věnuje obchodní a servisní činnosti orientované na průmyslové prádelny, hledáme nového kolegu na pozici Servisní technik pro region Čechy.

Pozice je vhodná jak pro zkušené techniky, tak pro šikovné absolventy elektro školy, kteří chtějí získat nové zkušenosti a v oboru růst.

Společnost je připravena Vám věnovat potřebný čas, ať už v rámci prvotního zaškolení, tak po dobu zapracování, kdy budete součástí týmu techniků během běžných servisů či nových instalací technologií. Navíc budete mít možnost si před Vaším finálním rozhodnutím, zda na pozici nastoupíte, servis či instalaci vyzkoušet v praxi se zkušenými techniky.

Vaše náplň práce:

  • Servis a instalace prádelenské technologie – realizace zakázek v rámci Čech
  • Komunikace se zákazníky
  • Spolupráce s kolegy při tvorbě nabídek

Očekáváme:

  • Vzdělání v oboru elektro
  • Zkušenosti se servisem výhodou, nikoliv podmínkou. Důležitá je chuť se učit a vzdělávat v oboru
  • Vyhláška 50 (min. § 5)
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • Samostatnost a spolehlivý přístup k práci
  • Prozákaznický přístup a příjemné vystupování
  • Manuální zručnost v rámci vykonávání servisní činnosti
  • Časovou flexibilitu
  • Pokud ovládáte angličtinu a budete mít do budoucna zájem se účastnit i zahraničních cest, pak i takovou možnost společnost nabízí

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní rodinné firmě a v přátelském kolektivu
  • Plat 40 000 – 60 000 Kč (dle Vašich zkušeností)
  • 13. plat (dle hospodaření firmy)
  • Zaškolení a pomoc při zapracování od zkušeného kolegy samozřejmostí
  • Možnost si práci před nástupem vyzkoušet v reálné praxi (servis či instalace v týmu techniků)
  • Možnost vzdělávání a odborných školení, jazykové kurzy podporované společností
  • Možnost zvyšování odborné kvalifikace (oprávnění k instalaci plynových spotřebičů, VZV, vazačské zkoušky apod.)
  • V případě Vašeho zájmu se lze zúčastnit i občasných zahraničních zakázek
  • Služební vozidlo i pro soukromé užití, notebook, telefon dle vlastního výběru
  • Širokou škálu firemních benefitů - 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní a životní připojištění, pružnou pracovní dobu, diety
  • Nástup možný dohodou
  • Výkon práce: region Praha a Středočeský kraj

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Auto i pro soukromé účely
Dovolená 5 týdnů
13. plat
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: PŘEDVÝBĚR.CZ konzultant
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku