Reagujte bez životopisu

Servisní mechanik - polygrafie

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na prodej a servis strojů a zařízení pro tiskárny hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní mechanik - polygrafie.

Náplň práce:

  • záruční a pozáruční servisní opravy
  • komunikace s klienty
  • instalace tiskových strojů v týmu
  • zajišťování podkladů v případě reklamací
  • specifikace náhradních dílů
  • vedení agendy: pracovní výkazy, podklady k fakturacím, cestovní příkazy
  • práce po celé ČR a SR

Požadujeme:

  • vzdělání SOŠ technického směru nebo technického - SOU
  • praxe na podobné pozici výhodou
  • schopnost provádět mechanické opravy strojů vč. diagnostiky poruch
  • zkušenosti s opravami polygrafických strojů výhodou
  • vlastní iniciativa, pozitivní přístup
  • odpovědný přístup ke svěřené agendě a spolehlivost
  • aktivní přístup, ochota práce i nad rámec běžné pracovní doby (přesčasy ohodnoceny)
  • dynamická a technicky zdatná osobnost
  • ochotu cestovat v rámci celé ČR a SR (výjimečně do zahraničí)
  • komunikativní znalost cizího jazyka AJ / NJ
  • ŘP B - aktivní řidič
  • uživatelská znalost práce na PC – Excel, Word, Outlook
  • vyhláška 50 /1978 výhodou

Nabízíme:

  • dobré mzdové ohodnocení, platba přesčasů, případně odměn
  • služební auto (možnost i pro soukromé použití)
  • služební notebook a mobilní telefon
  • penzijní připojištění
  • příjemné pracovní prostředí
  • zajímavou práci s možností osobního růstu a vzdělávání se
  • lokalita: Morava

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Auto i pro soukromé účely
Bonusy/prémie
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: PŘEDVÝBĚR.CZ konzultant
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku