Reagujte bez životopisu

Cukrář/Cukrářka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, rodinnou pekárnu a cukrárnu s vlastní výrobou, hledáme nové kolegy na pozici Cukrář/ Cukrářka.

Hledáme jak zkušené profíky z oboru, kteří okamžitě převezmou vedení týmu a výroby, tak juniorní kandidáty, kteří se v oblasti cukrářství chtějí vzdělávat a získat nové zkušenosti. Společnost je připravena Vám věnovat potřebný čas a maximální podporu nejen při Vašem zapracování.

Před Vaším finálním rozhodnutím, zda na pozici nastoupit, budete mít možnost si 2 dny práci vyzkoušet – seznámit se s kolektivem, pracovištěm i samotným systémem práce.

Vaše náplň práce:

  • zajištění chodu cukrárny a příprava cukrářských výrobků (základem je kynuté těsto plněné kvalitními krémy a marmeládami)
  • úzká spolupráce s ostatními kolegy v cukrárně a pekárně
  • dodržování technologických postupů a zásad bezpečnosti potravin
  • práce od pondělí do pátku - ranní a nově zaváděné odpolední směny. Nástup na ranní směnu ve 4:30h

Očekáváme:

  • zkušenosti v oboru
  • čeština nebo slovenština na velmi dobré komunikativní úrovni (komunikace v týmu)
  • pozitivní a spolehlivá osobnost se smyslem pro pečlivost
  • cit ke kombinování surovin i dekorování
  • samostatnost při rozhodování, schopnost týmové práce
  • schopnost dodržovat nastavené standardy kvality
  • chuť učit se nové věci

Nabízíme:

  • stabilní a dlouhodobou práci v rodinném podniku s přátelským týmem spolupracovníků
  • práce s velmi kvalitními italskými surovinami (společnost je i dovozcem vysoce kvalitních surovin z Itálie)
  • možnost kariérního růstu, vzdělávání podporované společností (odborné kurzy a stáže)
  • nástupní mzda 30 000 – 45 000 Kč (dle Vašich zkušeností), po zapracování navýšení mzdy
  • část mzdy vyplácena začátkem měsíce zálohou
  • forma spolupráce na HPP/IČO, plný úvazek (možnost i zkráceného úvazku)
  • slevy na nákupy ve firemní prodejně
  • zajištěné jídlo na pracovišti
  • po 6 odpracovaných měsících bonus 1 500 Kč/měsíc
  • po 12 odpracovaných měsících vánoční jednorázový bonus
  • místo výkonu práce: Brno (dobrá dostupnost MHD)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Bonusy/prémie
Občerstvení na pracovišti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: PŘEDVÝBĚR.CZ konzultant
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku