Reagujte bez životopisu

Engineering Manager

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Havlíčkův Brod, Okres Havlíčkův Brod
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost která dodává technologická zařízení do chemických a farmaceutických provozů, hledáme kandidáta na pozici Engineering Manager.

Náplň práce:

  • Vedení týmu elektro a strojních projektantů
  • Organizace oddělení s ohledem na jeho efektivitu, kontrolu plnění termínů
  • Vedení realizační části projektu, budete se účastnit uvádění technologických zařízení do provozu v ČR
  • Podílení se na projekčních meetinzích s technickým ředitelem
  • Vyhodnocování a kontrolu zpracované technické a projektové dokumentace
  • Denní komunikace v anglickém jazyce
  • Spolupráce s výrobou a podílení se na technickém řešení projektu
  • Cross komunikaci s řediteli
  • Kontrola kvality
  • Rozvoj oddělení, za pravidelné reportování vedení společnosti
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru, praxi min. 3 let na obdobné pozici
  • Zkušenost s vedením týmu podřízených
  • Schopnost rozlišit priority a nebát se udělat rozhodnutí
  • Vynikající organizační s ohledem na lidský faktor a plnění termínů
  • Vyjadřovací schopnosti, tak aby každý pochopil smysl činnosti, kterou má vykonávat
  • Umění pochvaly a práce se zpětnou vazbou
  • Znalost E-plan, TIA portal, Simatik STEP7
  • Výborná znalost anglického jazyka
  • Řidičský průkaz sk. B a chuť cestovat
  • Příležitost pracovat ve stabilní nadnárodní společnosti

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí, moderní strojní vybavení a po celý den kávu pro povzbuzení
  • Pružnou pracovní dobu (s ohledem na průběh zakázek)
  • Podporu v osobním rozvoji, pokud na sobě budete chtít pracovat 5 dnů recovery days/rok nad rámec zákonné dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání
  • Profesní rozvoj v rámci vzdělávacího programu
  • Řádné zaškolení podporované mentorem
  • Platové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice a profilu uchazeče
  • V případě potřeby podporu profesního/osobního coache
  • Příspěvek na Multisport kartu nebo penzijní připojištění
  • Sick days podle počtu odpracovaných let
  • Mobilní telefon a notebook
  • Služební auto i pro soukromé účely
  • Různé firemní akce
  • Místo výkonu práce: Havlíčkův Brod

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Auto i pro soukromé účely
Firemní akce
Stravenky/příspěvek na stravování
Zdravotní volno/sickdays
Notebook
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: PŘEDVÝBĚR.CZ konzultant
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku