Reagujte bez životopisu

Projektant elektro - Plzeň

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, projektovou firmu, která se zabývá projekční činností průmyslových a inženýrských staveb a fotovoltaických elektráren v České republice a zahraničí, hledáme posilu týmu - absolventa VŠ se zaměřením na projektování silnoproudé elektrotechniky na pozici Projektant elektro.

Vaše náplň práce:

  • Projektování průmyslových staveb a staveb v energetice
  • Projektování průmyslových hal ve všech stupních projektové dokumentace
  • Autorský dozor na realizovaných projektech

Co hledáme:

  • VŠ vzdělání se zaměřením na projektování silnoproudé elektrotechniky
  • Časová flexibilita
  • Samostatnost
  • Znalost práce v programu AutoCAD
  • Znalost Archicadu, Revitu výhodou
  • Znalost AJ nebo NJ výhodou
  • Schopnost týmové práce

Co nabízíme:

  • Kreativní a různorodou práci na atraktivních projektech
  • Přátelský kolektiv – jsme tým a táhneme za jeden provaz
  • Trvalý pracovní poměr
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje (profesní růst, autorizace)
  • Získání zkušeností z oblasti projektování průmyslových a energetických projektů, technologických napájecích systémů – rozvodů NN, VN, trafostanic, získání zkušeností s projektováním FVE
  • Místo výkonu práce - Plzeň

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
13. plat
Zdravotní volno/sickdays
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: PŘEDVÝBĚR.CZ konzultant
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4833928  Datum zveřejnění: 20.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.