Reagujte bez životopisu

Dispečer mezinárodní kamionové Dopravy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Trutnov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na mezinárodní dopravu, spedice a skladování, hledáme kandidáta na pozici DISPEČER mezinárodní kamionové dopravy.

Náplň práce:

  • Efektivní vytěžování flotily vlastních vozidel a plánování tras
  • Přímá komunikace s řidiči a plánování jejich práce/volna
  • Přímá komunikace s klienty, pravidelné i ad-hoc zakázky (denní komunikace AJ)
  • Kontrola plnění včasných dojezdů na nakládky, vykládky, reporting zákazníkům
  • Plánování práce v kolektivu v rámci oddělení, administrativy a techniky

Požadujeme:

  • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost
  • Profesionální přístup, dotahování rozpracovaných úkolů do konce, týmový duch
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • Komunikativnost a proklientský přístup
  • Základní znalost práce na počítači
  • Psychickou odolnost
  • Obecnou znalost evropského zeměpisu
  • Znalost dopravního trhu vítána

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní rodinné společnosti s dlouholetou tradicí
  • Stabilní a perspektivní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Motivující mzdové ohodnocení 30 000 - 60 000 Kč čistého (záleží pouze na šikovnosti a dovednosti)
  • Pro začínající postupné zaučení do dynamicky rozvíjejícího se oboru
  • V závislosti na schopnostech možnost kariérního růstu
  • Uplatnění znalostí a jazykových schopností
  • Další vzdělávání a rozvoj v oboru
  • Benefity: bonusy/prémie, mobilní telefon, výhodné telefonní a datové tarify pro soukromé účely a rodinné příslušníky, stravenkový paušál, jazykové kurzy anglického jazyka
  • Místo výkonu práce: Trutnov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: PŘEDVÝBĚR.CZ konzultant
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku