Reagujte bez životopisu

Databázový specialista

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Nusle, Praha, Česká republika (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost specializující se na vývoj a řízení služeb úvěrových registrů, obchodních informačních systémů a úvěrových řešení, hledáme vhodného kandidáta na pozici Databázový specialista.

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Náplň práce:

  • Konsolidace, správa a oprava dat v databázových systémech (MS SQL)
  • Data quality management
  • Tvorba reportů, exporty/importy dat
  • Účast na mezinárodních projektech v rámci skupiny

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání se zaměřením na IT, statistiku a obdobné obory
  • Znalost SQL, výhodou je znalost procedur, funkcí, pohledů
  • Výhodou profesní zkušenosti v oboru
  • Znalost MS Excel (externí data, kontingenční tabulky, grafy) i dobrou uživatelskou znalost PowerPoint, Word, Project a další
  • Angličtinu na středně pokročilé úrovni
  • Výbornou znalost češtiny anebo slovenštiny
  • Analytické myšlení
  • Týmový přístup k práci a flexibilitu

Nabízíme:

  • Práci na HPP v dlouhodobě prosperující a stabilní firmě v lukrativním oboru
  • Finanční ohodnocení dle seniority
  • Kombinaci práce z domova (2 dny v týdnu) a v kanceláři (3 dny v týdnu)
  • 25 dní dovolené + 5 extra dní navíc
  • Stravenkovou kartu – 150 Kč denně
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • Příspěvek na zdravotní péči a sport – MultiSport karta
  • Možnost cvičení s instruktorkou přímo na pracovišti
  • Pravidelné snídaně a ovoce na pracovišti
  • Společné firemní akce
  • Možnost dalšího odborného vzdělávání
  • Kanceláře v blízkosti stanice metra Vyšehrad (budova QUBIX)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Dovolená více než 5 týdnů
Práce převážně z domova
Firemní akce
Stravenky/příspěvek na stravování
Možnost občasné práce z domova
Příspěvek na vzdělání
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: PŘEDVÝBĚR.CZ konzultant
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4836128  Datum zveřejnění: 22.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.