Reagujte bez životopisu

Mechanik - silniční stavební stroje/vozidla

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Středokluky
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste manuálně zručný, máte technické myšlení a rád dotahujete věci do konce? Ano? Pak pro Vás máme pracovní nabídku. Konkrétně nabízíme pozici Mechanik pro servis a údržbu silničních stavebních strojů a vozidel.

Vaše náplň práce:

  • Na starost dostanete vozidla a různorodé silniční stavební stroje a zařízení (válec, finišer, nakladač, záložní zdroje energie, kompresor apod.), které od Vás budou potřebovat servis a opravy
  • Budete komunikovat s uživateli strojů a s kolegy napříč firmou, abyste jim řekl, jak se mají ke strojům chovat, a měl tak co nejméně starostí
  • Na některé opravy na stavby budete vyjíždět rovnou z domova, proto dostanete i pojízdnou dílnu vybavenou kompletním kvalitním nářadím a pomůckami

Očekáváme:

  • Neleknete se i opravdu velkých strojů a rád se ponoříte do jejich útrob
  • Již jste nějaké stroje/vozidla opravoval a poté byly schopné provozu
  • Jste manuálně zručný a máte technického a logického ducha v dobré kondici
  • Rádi se učíte nové věci
  • Máte běžnou uživatelskou znalost práce na PC
  • Dokážete zorganizovat a vykomunikovat vše, co potřebujete. A to za plné podpory a spolupráce s mistrem dílny, ostatními kolegy a mechaniky z externích autorizovaných servisů
  • Dokážete řídit vozidla sk. B, sk. C by byla výhodou
  • Jste připraven cestovat v rámci Čech a Moravy v případě potřeby

Nabízíme:

  • Práci v přátelském kolektivu stabilní společnosti
  • HPP, plný úvazek (možnost i zkráceného úvazku)
  • Vzdělávání a profesní rozvoj podporovaný společností (jazyková a odborná školení, podpora digitalizace, LEAN, apod.)
  • Zaškolení a další podporu od zkušených kolegů samozřejmostí
  • Plat se skládá ze základního platu 218 Kč/h + motivační složka (až 25 %)
  • Stravenkový paušál 103 Kč
  • Dotovanou Multisport karta
  • 20 dní dovolené + 5 dní osobního volna
  • 3 sick days/rok
  • Po roce příspěvek na penzijní připojištění
  • Moderní pracovní pomůcky (notebook, mobilní telefon iPhone, iPad), kvalitní nářadí a pomůcky
  • Pracovní doba pondělí – čtvrtek 7:00 – 16:00h, pátek 7:00 – 13:30h, případně možnost individuální domluvy, víkendy a svátky volné
  • Místo výkonu práce: dílna – Praha - Západ / Středokluky, výjezdy na stavby v rámci Čech (v případě akutních případech občasná výpomoc kolegům i Morava)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: PŘEDVÝBĚR.CZ konzultant
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku