Reagujte bez životopisu

Směnový Mistr

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hostivař, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je na trhu již přes 100 let a patří mezi nejvýznamnější výrobce energetických a telekomunikačních kabelů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Směnový Mistr.

Náplň práce:

  • Řízení týmu lidí svěřeného výrobního úseku
  • Kontrola a dodržování technických předpisů, BOZP
  • Odpovědnost za dodržování výkonnostních norem
  • Spolupráce při plánování výroby
  • Odpovědnost za provoz technických zařízení
  • Školení zaměstnanců
  • Zpracování docházky
  • Spolupráce na projektech společnosti

Požadujeme:

  • SŠ technického zaměření
  • Zkušenost s vedením týmu ve výrobní společnosti
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Tah na branku

Nabízíme:

  • Stabilní práci v nadnárodní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování – stravenky v hodnotě až 250 Kč/směnu
  • Firemní jídelna – na výběr až z 5 jídel každý den
  • Nadstandartní příplatky
  • Práci v nepřežitém provozu (12 hod. směny) – za měsíc máte tedy v průměru 15 dní volna
  • Příspěvek na dopravu (roční kupon MHD Praha)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Multisportkarta (spoluúčast 300 Kč), možnost zřízení doprovodné karty
  • Benefitní karta Edenred – příspěvek na kulturu, sport, zdraví, dovolenou
  • Zvýhodněné tarify od T-mobile (až pro 5 SIM karet)
  • Zvýhodněné produkty od KB, a.s.
  • Karta do Makra
  • Příjemné pracovní prostředí s kolegy, kteří Vás řádně zaškolí a jsou vždy ochotni pomoci
  • Dobrá dostupnost MHD, k dispozici také firemní parkoviště
  • Místo pracoviště: Praha 10 - Hostivař

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie
Příspěvek na dopravu
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4840444  Datum zveřejnění: 27.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.