Reagujte bez životopisu

Finanční a projektový manažer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha - západ, Česká republika (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, přední laserové výzkumné centrum, hledáme vhodné kandidáty na pozici Finanční a projektový manažer.

Náplň práce:

  • finanční a projektový manažer projektů COST a GACR
  • zajišťování procesu od přípravy po uzavření
  • příprava dalších projektů dle potřeby – částečně Horizon po finanční stránce a americké granty
  • publikace komplet – vedení databáze, statistik, komunikace s technickou knihovnou, řešení publikačních poplatků za naše publikace
  • pomoc s účetními záležitosti – kontrola správnosti zaúčtování

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • dobrou znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • praxi s projektovým řízením
  • pečlivost, týmového ducha

Nabízíme:

  • příležitost být součástí unikátního vědeckého centra
  • flexibilní pracovní doba
  • po zaškolení možnost HO
  • pěkné pracovní prostředí
  • příspěvek na stravování a kantýna
  • 5 týdnů dovolené a 6 dnů osobního volna
  • penzijní připojištění
  • podporu volnočasových aktivit
  • místo výkonu práce: Dolní Břežany

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays
Možnost občasné práce z domova
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Kafetérie

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: PŘEDVÝBĚR.CZ konzultant
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4857012  Datum zveřejnění: 17.6.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.