Mistr výroby betonových prefabrikátů

Prefa Hubenov s.r.o. (MPSV)

Místo práce
24, 382 41 Kaplice, Okres Český Krumlov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-11
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (3122)

Pracoviště a kontakty

Firma:Prefa Hubenov s.r.o., IČ 60647051, http://www.prefahubenov.cz
Pracoviště:PREFA HUBENOV s.r.o., Hubenov 24, 382 41 Kaplice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-11
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Mistr výroby betonových prefabrikátů - vzdělání úplné střední odborné s maturitou. Pracoviště Hubenov. Prac. poměr na dobu určitou, nástup ihned, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Mzda 25.000,-- Kč hrubého. Vhodné i pro absolventy. Požadujeme: středoškolské vzdělání v oboru stavebnictví, technické myšlení, schopnost vést pracovní kolektiv. Nabízíme: zázemí stabilní české společnosti, prémie ze zisku a z výroby k základní hrubé mzdě, příspěvek na stravování, možnost dopravy do zaměstnání ze spádových míst, výhody z bonusového programu. Náplň práce: řízení výroby betonových prefabrikátů ve výrobních halách společnosti. Zaměstnanecké výhody: příplatek na stravování, jízdní výhody, 13. a 14. mzda, zaměstnanecké benefity. Kontakt: Ing. Jaromír Janáček, tel: 773 686 781 (denně od 7.00 hod. do 20.00 hod.), email: [email protected], osobně (Kaplice - Hubenov 24, od 7:00 hod. do 15.00 hod.)

Poslední změna:2016-10-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Český Krumlov

číslo volného místa: 11555060787

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou