Vedoucí provozu úklidu

PREMIO INVEST s.r.o.

Místo práce
Na Jezerce 1458/14, 14000 Praha 4, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 Kč - 35 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro náš tým hledáme kolegu/kolegyni na pozici facility manager/ vedoucího provozu úklidu. Náplní práce:
1. řízení provozu, úklidů a oprav přidělených objektů
2. komunikace s klienty, servisními firmami, dodavateli apod.
3. řešení havarijních a jiných krizových stavů
4. příprava podkladů k fakturaci, pravidelných reporting a vedení provozní dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme zajímavou práci v rozvíjející se firmě s dlouholetou praxí, možnost podílet se na rozvoji firmy, práci v příjemném kolektivu a odpovídající finanční ohodnocení s možností růstu.

Informace o náboru

V případě zájmu zasílejte životopisy na email: [email protected] popř. kontaktujte p. Ženíška na tel. : 777566047

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Praxe v oboru úklidu je výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma PREMIO INVEST s.r.o. vznikla v roce 2002 původně jako úklidová firma. Postupem času se nabídka našich služeb rozrostla. Jsme stabilní a úspěšná firma v oblasti správy nemovitostí.
ID: 2665032  Datum zveřejnění: 9.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 Kč - 35 000 Kč