Účetní

PREMISOFT s.r.o.

Místo práce
Elišky Přemyslovny 1335, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
22.02.2018
Mzdové podmínky (brutto)
20000-25000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Účetní firma se sídlem v Praze 5 – Zbraslavi hledá do svých řad samostatnou účetní na plný nebo částečný úvazek. Forma spolupráce – dle dohody
Praktická znalost účetnictví, minimálně 2 roky praxe na této pracovní pozici, komunikativnost a ochotu se vzdělávat. Výhodou je znalost programu PREMIER systém (není podmínkou). Nástup možný ihned.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Výborný kolektiv, možnost osobního růstu, dobré platové podmínky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Rozvíjející se účetní firma se sídlem v Praze 5 – Zbraslavi s příjemným kolektivem a dobrými platovými podmínkami.
ID: 3312029  Datum zveřejnění: 16.2.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000-25000