Elektromontér/elektromechanik/elekrotechnik/elektrikár na výrobu rozvádzačov v Nemecku a Rakúsku.

PRESTIGE WORK s. r. o.

Miesto práce
Rakúsko, Rakousko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
každý týžden v pondelok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3 000 € + možnosť vyššej mzdy na základe skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Warum nicht einfach Karriere machen? Wir sind auf der Suche nach 10 - 15 Profis in der Gebäudetechnik in gesamt Österreich und Deuchtland! Top Bezahlung (Minimum ab € 2000 Brutto/Monat zuzüglich Diäten 1000€ ) und zusätzliche Leistungen, sowie tolle Weiterbildungen in ihrem Beruf, die zur Gänze von uns ohne Bindungsfrist übernommen werden, sind Ihnen garantiert! Einfach Lebenslauf senden an [email protected] und unverbindliche Beratung einholen!

Ponúkame Vám možnosť dlhodobo pracovať v zahraničí, za lepšie platobné podmienky, s nástupom každý pondelok.
Miesto výkonu práce určíme podľa kvalifikácie.
Hľadáme:
-stavebných elektrikárov
-priemyselných elektrikárov na elektroinštaláciu nových budov a firiem
-elektrikárov na výrobu technologických rozvádzačov
-pomocných elektrikárov
Práce:
• elektrické inštalácie nových budov, firiem
• osadenie káblov,napájanie zásuviek, vypínačov, svietidiel
• núdzové svietidlá, protipožiarne systémy, hlásiče
• montáž elektrických zariadení
• montáž kovových roštov
• zapájanie a montáž elektrických rozvodných skríň
• poprípade inštalácia výrobných liniek

Spoločnosť Vám ponúka zaujímavý balíček benefitov:
• mesačná mzda cca 3 000 € brutto, v závislosti kvalifikácie a miesta nasadenia
• ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
• týždenné zálohy
• možnosť pracovať nadčasy
• pracovná zmluva s nemeckým alebo s rakúskym zamestnávateľom
• stabilná a dlhodobá práca s nástupom ihneď
• platba daní a sociálnych príspevkov zamestnávateľom
• rodinné prídavky na dieťa
• nárok na dovolenku
• možnosť pracovať na turnusy, po dohode so zamestnávateľom
• 500 € nástupný bonus pri zmene zamestnania v zahraničí

Po prevzatí všetkých potrebných dokumentov od uchádzačov, je možnosť vycestovať už nasledujúci týždeň.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 40 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Nemecké a rakúske firmy pôsobiace v oblasti stavebníctva a výroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• komunikatívna znalosť nemčiny A2/B1/B2
• ukončené odborné vzdelanie – elektrikár, elektrotechnik, elektromontér alebo
elektromechanik
• prax v odbore min. 2 roky
• vlastné auto, pri dvojici stačí ak vlastní jedna osoba

REAKCIOU (ZASLANÍM ŽIVOTOPISU) SÚHLASÍTE SO SPRACÚVANÍM A UCHOVANÍM VAŠICH OSOBNÝCH ÚDAJOV V NASLEDUJÚCOM ROZSAHU:

Týmto ako dotknutá osoba udeľujem slobodne a dobrovoľne spoločnosti Prestige Work, s.r.o.,so sídlom ul. K. Thályho 52/13,94501 Komárno, IČO: 51113333, DIČ: SK2120603892 Zapísaná na Nitra, odd. Sro, vl.č.44222/N tel. č. +421 950 826 619, email: [email protected], ako prevádzkovateľovi v zmysle zákona o ochrane osobných údajov a príslušných právnych predpisov EÚ svoj výslovný súhlas so spracúvaním poskytnutých osobných údajov v rozsahu uvedenom v životopise, motivačnom liste a ich príloh, za účelom vedenia databázy uchádzačov o zamestnanie a sprostredkovania zamestnania. Tento súhlas so spracúvaním osobných údajov udeľujem spoločnosti na dobu 3 rokov.
Podrobne tu:

Spoločnosť PrestigeWork s.r.o bola založená v roku 2015 a vdaka našej zodpovednosti a spoľahlivosti dnes patrí medzi významných pracovno personálnych agentúr na území Sloveska,Ćeska,Maďarska a Poľska. Špecializujeme sa na vyhľadávanie voľných pracovných miest prioritne na nemeckom a rakúskom trhu práce.

Dôvody, prečo si vybrať práve nás:
* Hľadáme ľuďom prácu zadarmo.
* Ponúkame množstvo rôznych pozícií: elektrikár, zámočník, zvárač, montér, inštalatér
* Poznáme svoj región, jeho možnosti a limitácie.
* Pravidelne navštevujeme firmy, poznáme zamestnávateľov, pracovné prostredie a prácu samotnú.

Adresa spoločnosti

Prestige Work s.r.o
Ul. K. Thalyho 52/13
94501 Komárno
ID: 3488070   Datum zveřejnění: 9.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   3 000 € + možnosť vyššej mzdy na základe skúseností