Reagujte bez životopisu

Práca pre elektrikárov v Nemecku s nástupným bonusom 300€

PRESTIGE WORK s. r. o.

Miesto práce
Düren, Nemecko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 3 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie elektroinštalačných prác budovách
Osadenie elektrických káblov
Napojenie zásuviek, vypínačov
Montáž elektrických zariadení

Nástupný plat: 13,13€ - 13,53€ brutto/hodina + 50€ netto Auslöse/ pracovný deň
Nástupný bonus 300€!
Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
Možnosť pracovať nadčasy (25%)
Týždenné zálohy do výšky 200€
Pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom na TPP
Stabilná a dlhodobá práca
Platba daní, sociálnych príspevkov a rodinné prídavky na dieťa
Nárok na dovolenku podľa zákonníka práce
Slovenská kontaktná osoba

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoľahlivosť, flexibilita

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

REAKCIOU (ZASLANÍM ŽIVOTOPISU) SÚHLASÍTE SO SPRACÚVANÍM A UCHOVANÍM VAŠICH OSOBNÝCH ÚDAJOV V NASLEDUJÚCOM ROZSAHU:

Týmto ako dotknutá osoba udeľujem slobodne a dobrovoľne spoločnosti Prestige Work, s.r.o.,so sídlom ul. K. Thályho 52/13,94501 Komárno, IČO: 51113333, DIČ: SK2120603892 Zapísaná na Nitra, odd. Sro, vl.č.44222/N tel. č. +421 950 826 619, email: [email protected], ako prevádzkovateľovi v zmysle zákona o ochrane osobných údajov a príslušných právnych predpisov EÚ svoj výslovný súhlas so spracúvaním poskytnutých osobných údajov v rozsahu uvedenom v životopise, motivačnom liste a ich príloh, za účelom vedenia databázy uchádzačov o zamestnanie a sprostredkovania zamestnania. Tento súhlas so spracúvaním osobných údajov udeľujem spoločnosti na dobu 3 rokov.
Podrobne tu:

Spoločnosť PrestigeWork s.r.o bola založená v roku 2015 a vdaka našej zodpovednosti a spoľahlivosti dnes patrí medzi významných pracovno personálnych agentúr na území Sloveska,Ćeska,Maďarska a Poľska. Špecializujeme sa na vyhľadávanie voľných pracovných miest prioritne na nemeckom a rakúskom trhu práce.

Dôvody, prečo si vybrať práve nás:
* Hľadáme ľuďom prácu bez poplatku
* Ponúkame množstvo rôznych pozícií: elektrikár, zámočník, zvárač, montér, inštalatér
* Poznáme svoj región, jeho možnosti a limitácie.
* Pravidelne navštevujeme firmy, poznáme zamestnávateľov, pracovné prostredie a prácu samotnú.
ID: 4104248  Datum zveřejnění: 16.6.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 200 EUR/mesiac