Manažer prodeje / Obchodní zástupce

PRESTO - PŘEKLADATELSKÉ CENTRUM s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Akvizice nových zákazníků
• Péče o stávající zákazníky
• Zajišťování poptávek a zakázek – osobní, emailová a telefonická komunikace s klienty, oddělením překladů a jazykovou školou
• Zpracování výběrových řízení
• Podílení se na strategii obchodního týmu a na projektech napříč firmou

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Motivující finanční ohodnocení - fixní plat + zajímavý systém provizních odměn
• Benefity: stravenky, jazykové kurzy, mobilní telefon
• Možnost osobního a profesního růstu
• Zajímavá a pestrá práce, získání cenných zkušeností a znalostí
• Prostředí moderní, úspěšné a stabilní firmy
• Příjemné pracovní zázemí v centru Prahy
• Práci na hlavní pracovní poměr
• Nástup možný ihned

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Min. SŠ vzdělání s maturitou
• Praxe a zkušenosti v oblasti obchodu nebo péče o zákazníky – výhodou (není nutné)
• Poskytování profesionální péče zákazníkům
• Obchodní dovednosti – analýza informací, plánování, komunikace, vyjednávání
• Orientace na dlouhodobé výsledky, silný tah na branku
• Vysoké pracovní nasazení, samostatnost, zodpovědnost
• Dobré organizační schopnosti, proaktivní přístup
• Dobré počítačové znalosti
• Dobrá znalost AJ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Překlady, tlumočení, výuka jazyků
ID: 2474206  Datum zveřejnění: 13.10.2021