Referent

PRESTO - PŘEKLADATELSKÉ CENTRUM s.r.o.

Miesto práce
Bulharská 70, Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 800 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* prijímanie objednávok na preklady a tlmočenia,
* vedenie evidencie zákaziek, príjem hotových prekladov od prekladateľov, aktualizácia databáz,
* rokovania s prekladateľmi a korektormi, sledovanie priebehu plnenia jednotlivých projektov,
* rokovania s klientmi, spracovanie ponúk
* práca s CAT (prekladateľskými) nástrojmi, tvorba a správa prekladateľských pamätí, úprava súborov podľa požiadaviek klienta,
* vedľajšie samostatné projekty – napr. analýzy súborov, prieskum trhu, testovanie prekladateľov,
* základná orientácia v účtovníctve,
* administratívne činnosti - kalkulácie prekladov, fakturácie, platby atď.

* kariérny postup - pozícia vedúceho pobočky
* stravenky,
* nástup ihneď
* práca na plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* SŠ/VŠ vzdelanie,
* veľmi dobrú orientáciu na PC (najmä programy MS Office) za účelom rýchleho zaškolenia,
* dobrá znalosť angličtiny, znalosť ďalšieho jazyka výhodou
* komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie, pozitívna osobnosť,
* logické myslenie, záujem o problematiku prekladov,
* výborné prezentačné, analytické a organizačné schopnosti,
* strategické myslenie a orientácia na zákazníka,
* obchodné zručnosti
* samostatnosť, iniciatíva, schopnosť zaistiť rozvoj firmy
* vhodné aj pre absolventov.

PRESTO Services Slovakia s.r.o. je mladou, dynamicky sa rozvíjajúcou prekladateľskou agentúrou na slovenskom trhu, s bohatými skúsenosťami a dominantným postavením svojej materskej spoločnosti PRESTO - PŘEKLADATELSKÉ CENTRUM s.r.o., v Českej republike.

Na Příkopě 31
110 00 Praha

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Styblova
E-mail: poslať životopis
ID: 2487025   Datum zveřejnění: 17.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   od 800 EUR