Administratívny pracovník

PRESTO - PŘEKLADATELSKÉ CENTRUM s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
od 750 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* prijímanie objednávok na preklady a tlmočenia,
* vedenie evidencie zákaziek, príjem hotových prekladov od prekladateľov, aktualizácia databáz,
* administratívne činnosti - kalkulácie prekladov, fakturácie, platby atď.
* rokovania s prekladateľmi a korektormi, sledovanie priebehu plnenia jednotlivých projektov,

* stravenky,
* nástup ihneď
* práca na plný / čiastočný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* SŠ/VŠ vzdelanie,
* dobrú orientáciu na PC (najmä programy MS Office),
* komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie, pozitívna osobnosť,
* základná orientácia v účtovníctve,
* vhodné aj pre absolventov.

PRESTO Services Slovakia s.r.o. je mladou prekladateľskou agentúrou na slovenskom trhu, s bohatými skúsenosťami a dominantným postavením svojej materskej spoločnosti PRESTO - PŘEKLADATELSKÉ CENTRUM s.r.o., v Českej republike.
ID: 2487025  Datum zveřejnění: 30.10.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 750 EUR