Vedoucí směny - pokladna

PRIMARK Prodejny s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete dělat

Jako vedoucí pokladny budete dohlížet na peníze, se kterými se v obchodě manipuluje. Od kontroly hotovosti z předchozího dne, přes třídění a bankovní uzávěrky. Také budete mít velkou zodpovědnost za vše, co se děje na pokladnách našeho pražského obchodu. Jako vedoucí v týmu je v této roli také manažerská část. Zaškolovat zaměstnance, dohlížet na jejich směny a zadávat jim úkoly. Všechno je to o řízení, spolupráci a vytváření důvěryhodného prostředí. K tomu musíte být silná osobnost, analytik co se nebojí řešení problémů a skvělý vedoucí.

Co budete potřebovat

Jako vedoucí pokladny Primarku musíte spňovat několik věcí, jako předchozí manažerské zkušenosti a vůdčí know‐how s osobností pro Primark. Co to znamená? Znamená to mít přístup „can‐do“, detailně orientované myšlení a odhodlání jít příkladem. A pokud dokážete dosáhnout vysoké kvality práce, máte vášeň pro módu a lásku k naší značce, pak bychom mohli být pro vás to pravé. Měli byste být také schopni mluvit základní angličtinou a ochotni pracovat v provozu od pondělka do neděle.

Co dostanete na oplátku

Nabízíme:
• Pracovní poměr na plný úvazek
• Konkurenceschopný plat ve výši 33 000 Kč měsíčně
• Řadu výhod, včetně dnů volna navíc a stravenek
• Zaměstnaneckou slevu
• Možnost pracovat v úspěšné mezinárodní společnosti
• Příležitosti k mezinárodnímu kariernímu růstu

Proč byste do toho měl/a jít

Pokud máte rádi maloobchod s módou, chcete zlepšit kvalitu našich obchodů, chcete pracovat v mladém a dynamickém prostředí a chcete ambiciózně růst, Primark je tou nejlepší volbou pro vaši budoucnost! Nejenže budete mít šanci utvořit zbrusu nový obchod, ale také představíte celou naši módní značku pro zcela nový trh. Navíc vám poskytneme příležitost rozvinout váš plný potenciál, vydělat si konkurenci schopný plat a vybudovat takovou kariéru, jakou byste očekávali od rychle rostoucího mezinárodního maloobchodníka. Dokažte sami sobě, že u nás není žádné omezení, kam byste se mohli v rámci Primarku dostat!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

„O nás“
Jsme Primark - jedno z největších jmen v módním maloobchodu. Již 50 let jsme zbožňováni módními fanoušky. Přinášíme cenově dostupnou módu lidem po celém světě. S kořeny v Irsku jsme otevřeli náš první obchod v roce 1969 pod názvem Penneys. Od té doby jsme se rozrostli na 79 000 kolegů a více než 370 obchodů napříč Evropou a Amerikou a nemáme v plánu zpomalit. Přinášíme čerství vítr na český maloobchodní trh a to je skvělá příležitost pro nás ale i pro vás!

"Proč pro nás pracovat?"
Během našeho růstu jsme nikdy neztratili ze zřetele to, co je pro nás nejdůležitější, naše lidi. Být součástí týmu Primark znamená být obklopen přátelskými, spolehlivými kolegy a dostat příležitosti k rozvoji vaší kariéry a dosažení vašich ambicí. Naši kolegové jsou skutečný tým hráčů s vášní pro zákaznický servis. Prosperují v našem dynamickém, rychle se rozvíjejícím prostředí. Jedeme v rychlém tempu, což znamená, že žádné dva dny nejsou stejné. S tím přichází skvělé příležitost pro osobní růst a rozvoj. V kombinaci s plnou podporou vašeho manažera je Primark úžasné místo pro práci.

My jsme:
- Přátelští
- Vášnivý
- Ambiciózní
- Nadšený
- Talentovaný
- Kreativní
- Loajální

A společně vám pomůžeme dokázat, že jste skvělí!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Adresa společnosti

PRIMARK
Václavské nám. 47
110 00 Praha 1
https://www.primark.com/

Kontakt

ID: 3938588  Datum zveřejnění: 16.7.2020