Asistent manažera

PRIMARK Prodejny s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme Primark – jedno z největších jmen mezi obchody s módními oděvy.

S kořeny v Irsku jsme se během posledních pár let rychle rozrůstali. V současné době máme přes 370 prodejen po celé Evropě a Americe. Nyní přicházíme do České republiky, kam chceme přinést úžasnou, cenově dostupnou módu pro lidi v Praze a jejím okolí. S čerstvým impulzem pro maloobchodní trh a cílem svoji přítomnost neustále rozšiřovat to bude vzrušující čas pro nás, pro český trh, ale také pro vás.

Jako asistent manažera se u nás stanete důležitou součástí našeho manažerského týmu pro
maloobchod, povedete tým ambiciózních kolegů, v rámci kterého budete utvářet způsob,
jakým budeme pracovat v Praze. Je to skvělá příležitost a Vaše šance ovlivnit to, jak bude
celá země vnímat Primark.

Co budete dělat
Široká pracovní škála Primarku znamená, že se tato pozice mírně liší od ostatních maloobchodníků. Nese to mnohem více odpovědnosti a zahrnuje vice základních povinností, které byste spojili s vedoucím obchodu v menší maloobchodní organizaci. Jako asistent manažera budete hrát zásadní roli při otevření naší nové prodejny i jejím každodenním provozu. Jako podpora manažera prodejny budete dbát na to, aby byli naši zákazníci vždy spokojení a aby prodejna plnila prodejní cíle. Jak? Tak, že se budete starat, aby byl každý zaměstnanec vašeho více než 100členného týmu motivován a přesně věděl, co má dělat. Zároveň se budete starat, aby každá část vaší prodejny byla dobře zásobena a působila dokonalým dojmem. A v neposlední řadě se budete starat o to, aby všechny provozní procesy – rozpočty, lidské zdroje, střídání směn a bezpečnostní postupy – probíhaly
bezchybně.

Co budete potřebovat
Jako způsobilý uchazeč s notnou dávkou energie a odpovídající kvalifikací musíte mít minimálně pět let manažerských zkušeností v prostřední maloobchodu. V ideálním případě jste působil/a na úrovni vyššího manažera v prostředí maloobchodu s módními oděvy. Pokud jste již vedoucím obchodu nebo zástucem vedoucího obchodu na menší prodejně, mohla by být tato pozice pro vás perfektní, protože vám pomůže při dalším postupu kariéře. Bezpochyby máte mimořádné vůdčí schopnosti a umíte vést velkou prodejnu, dělat rozhodnutí a inspirovat svůj tým k nejlepším výsledkům. Mimořádnou pozornost budete věnovat výsledkům prodeje a současně budete dbát na spokojenost zákazníků.

Proč byste do toho měl/a jít
Taková příležitost a ojedinělá zkušenost se vyskytuje jednou za život. Tím, že se připojíte k týmu, který k vám bude nejen vzhlížet, ale zároveň vás bude podporovat i se od vás učit, budete moct být na svou pozici náležitě hrdý/á. Nejde jen o prostou pracovní pozici, ale o kariéru, co si budete budovat. S úžasnou prodejnou, která pro spokojenost zákazníků udělá i nemožné a vnímá ji jako svou nejvyšší prioritu, vstoupíte do prostředí, jež vás bude inspirovat k vedení. Současně však budete mít svobodu, jakým způsobem svůj tým povedete, dostane se vám důvěry, abyste mohl/a překonávat očekávání, i možnosti dalšího osobního i profesionálního rozvoje. S tím vším u nás můžete rozjet svou velmi slibnou kariéru.

Nabízíme:
• Zaměstnání na plný pracovní úvazek
• Konkurenceschopný plat
• Řadu benefitů
• Příležitost pracovat v úspěšné mezinárodní společnosti
• Mezinárodní příležitosti k růstu

Přihlaste se zasláním svého CV v angličtině.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

„O nás“
Jsme Primark - jedno z největších jmen v módním maloobchodu. Již 50 let jsme zbožňováni módními fanoušky. Přinášíme cenově dostupnou módu lidem po celém světě. S kořeny v Irsku jsme otevřeli náš první obchod v roce 1969 pod názvem Penneys. Od té doby jsme se rozrostli na 79 000 kolegů a více než 370 obchodů napříč Evropou a Amerikou a nemáme v plánu zpomalit. Přinášíme čerství vítr na český maloobchodní trh a to je skvělá příležitost pro nás ale i pro vás!

"Proč pro nás pracovat?"
Během našeho růstu jsme nikdy neztratili ze zřetele to, co je pro nás nejdůležitější, naše lidi. Být součástí týmu Primark znamená být obklopen přátelskými, spolehlivými kolegy a dostat příležitosti k rozvoji vaší kariéry a dosažení vašich ambicí. Naši kolegové jsou skutečný tým hráčů s vášní pro zákaznický servis. Prosperují v našem dynamickém, rychle se rozvíjejícím prostředí. Jedeme v rychlém tempu, což znamená, že žádné dva dny nejsou stejné. S tím přichází skvělé příležitost pro osobní růst a rozvoj. V kombinaci s plnou podporou vašeho manažera je Primark úžasné místo pro práci.

My jsme:
- Přátelští
- Vášnivý
- Ambiciózní
- Nadšený
- Talentovaný
- Kreativní
- Loajální

A společně vám pomůžeme dokázat, že jste skvělí!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Adresa společnosti

PRIMARK
Václavské nám. 47
110 00 Praha 1
https://www.primark.com/
ID: 3953388  Datum zveřejnění: 18.9.2020