Manažer vizuální podpory prodeje

PRIMARK Prodejny s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme Primark – jedno z největších jmen mezi obchody s módními oděvy.

S kořeny v Irsku jsme se během posledních pár let rychle rozrůstali. V současné době máme přes 370 prodejen po celé Evropě a Americe. Nyní chystáme premiéru v České republice, kam chceme přinést úžasnou, cenově dostupnou módu pro lidi v Praze a jejím okolí. S čerstvým impulzem pro maloobchodní trh a cílem svoji přítomnost neustále rozšiřovat to bude vzrušující čas pro nás, pro český trh, ale také pro vás.

Jako manažer vizuální podpory prodeje u nás budete důležitou součástí našeho manažerského týmu pro maloobchod a na starost budete mít způsob, jakým bude naše úžasná nová prodejna vypadat a jakým dojmem bude působit. Je to skvělá příležitost Vaše
šance ovlivnit to, jak bude celá země vnímat Primark.

Co budete dělat
Budete se starat o to, aby nová prodejna vypadala skvěle – jak při prvním otevření, tak i po něm. Zajistíte, že vše od výloh po interiéry bude působit atraktivním dojmem a jedinečně pro Primark. Ve spolupráci s manažery a pracovníky prodeje se budete starat, aby vše – od figurín po vybavení prodejny – bylo uspořádáno způsobem podporujícím spokojenost zákazníků. Zároveň však budete sledovat nejnovější trendy a pravidelně obnovovat výlohy, aby se naši zákazníci měli neustále z čeho těšit.

Co budete potřebovat
Jako způsobilý uchazeč s dostatečnou dávkou entuziasmu a energie jste minimálně tři roky pracoval/a jako manažer vizuální podpory prodeje v prostřední módních oděvů. Jste kreativní, orientovaný/á na zákazníky a móda je vaší vášní. Kromě uměleckých vloh jste praktický/á a ve spolupráci s ostatními umíte dosáhnout své vize. Budete připravený/á a dychtivý/á vdechnout naší značce život.

Proč byste do toho měl/a jít
Taková příležitost a ojedinělá zkušenost se vyskytuje jednou za život. Tím, že se připojíte k týmu, který k vám bude nejen vzhlížet, ale zároveň vás bude podporovat i se od vás učit, budete moct být na svou pozici náležitě hrdý/á. Nejde jen o prostou pracovní pozici, ale o kariéru, co si budete budovat. S úžasnou prodejnou, která pro spokojenost zákazníků udělá i nemožné a vždy působí čistým, přívětivým a moderním dojmem, vstoupíte do prostředí, jež vás bude inspirovat k vedení. Současně však budete mít svobodu, jakým způsobem svůj tým povedete, dostane se vám důvěry, abyste mohl/a překonávat očekávání, i možnosti dalšího osobního i profesionálního rozvoje. S tím vším u nás můžete rozjet svou velmi slibnou kariéru.

Nabízíme:
• Zaměstnání na plný pracovní úvazek
• Konkurenceschopný plat
• Řadu benefitů
• Příležitost pracovat v úspěšné mezinárodní společnosti
• Mezinárodní příležitosti k růstu

Přihlaste se zasláním svého CV v angličtině.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

„O nás“
Jsme Primark - jedno z největších jmen v módním maloobchodu. Již 50 let jsme zbožňováni módními fanoušky. Přinášíme cenově dostupnou módu lidem po celém světě. S kořeny v Irsku jsme otevřeli náš první obchod v roce 1969 pod názvem Penneys. Od té doby jsme se rozrostli na 79 000 kolegů a více než 370 obchodů napříč Evropou a Amerikou a nemáme v plánu zpomalit. Přinášíme čerství vítr na český maloobchodní trh a to je skvělá příležitost pro nás ale i pro vás!

"Proč pro nás pracovat?"
Během našeho růstu jsme nikdy neztratili ze zřetele to, co je pro nás nejdůležitější, naše lidi. Být součástí týmu Primark znamená být obklopen přátelskými, spolehlivými kolegy a dostat příležitosti k rozvoji vaší kariéry a dosažení vašich ambicí. Naši kolegové jsou skutečný tým hráčů s vášní pro zákaznický servis. Prosperují v našem dynamickém, rychle se rozvíjejícím prostředí. Jedeme v rychlém tempu, což znamená, že žádné dva dny nejsou stejné. S tím přichází skvělé příležitost pro osobní růst a rozvoj. V kombinaci s plnou podporou vašeho manažera je Primark úžasné místo pro práci.

My jsme:
- Přátelští
- Vášnivý
- Ambiciózní
- Nadšený
- Talentovaný
- Kreativní
- Loajální

A společně vám pomůžeme dokázat, že jste skvělí!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Adresa společnosti

PRIMARK
Václavské nám. 47
110 00 Praha 1
https://www.primark.com/

Kontakt

ID: 3953393  Datum zveřejnění: 18.9.2020