Reagujte bez životopisu

Department Manager (Vedúci/a oddelenia) (pre prevádzku v Brne)

Primark

Miesto práce
Olympia Brno, U Dálnice, Modřice, Česko
Termín nástupu
ASAP
41 000 Kč/mesiacMzda sa pohybuje od 41 000 KČ a jej finálna výška závisí od skúseností kandidáta/ky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu/kolegyňu na pozíciu Department manager (Vedúci/a oddelenia), ktorý/á bude v spolupráci s ostatnými manažérmi hrať dôležitú úlohu pri riadení nášho tímu. Táto pozícia si vyžaduje každodennú starostlivosť o pridelené oddelenie – od zostavovania predajných rozpočtov, náboru a vedenia školení pre váš tím až po zabezpečenie prevádzkových a bezpečnostných záležitosti.

Najlepší lídri Primarku sú tí, ktorí sú príkladom pre ostatných a zároveň sú ambiciózni a robia svoju prácu s nadšením. Spoločne so svojim tímom budú podporovať priateľskú atmosféru, ktorá našim zákazníkom spríjemní ich nákup.

Aká bude Vaša náplň práce?

Riadenie, podpora a motivácia Vášho tímu na dosiahnutie čo najlepších výsledkov.
Zodpovednosť za predajné úspechy konkrétneho oddelenia, realizácia objednávok tovaru, sledovanie plnenia cieľov a analýza konkurencie.
Podpora fungovania predajne v súlade s firemnými štandardmi.
Hľadanie a navrhovanie nových riešení pre maximalizáciu predaja a neustály záujem našich zákazníkov.

Poďte s nami rásť a rozvíjať svoj talent ešte dnes!

Budete sa podieľať na rozvoji jednej z najväčších maloobchodných spoločností.
Využijete príležitosť rozvíjať a realizovať svoje nápady.
Stanete sa súčasťou tímu, ktorý rád zdieľa svoje znalosti a skúsenosti.
Prácu v ľudsky orientovanej spoločnosti, ktorá kladie dôraz na diverzitu, inklúziu a etiku.
Stabilné zamestnanie a motivačné finančné ohodnotenie.
Aktraktívny balíček benefitov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Naši zástupcovia manažéra sa k nám obvykle prihlasujú so skúsenosťami regionálneho manažéra, manažér

Počet rokov praxe

3

Niekoľko rokov skúseností s vedením tímu v maloobchode.
Rozvinuté medziľudské a analytické schopnosti.
Dobrú organizáciu práce a dobré rozhodovacie schopnosti.
Záujem o módu a ochotu zdieľať svoje znalosti s ostatnými.
Ochotu pracovať na zmeny, občasná práca cez víkend.
Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Sme Primark – jedna z najväčších značiek v maloobchode s módou.

Máme korene v Írsku a v posledných rokoch sme sa rýchlo rozrástli. Máme viac ako 400 obchodov po celej Európe a Amerike. Ide nám predovšetkým o zábavu, módu a skvelú kariéru. Sme rýchli a po celú dobu ponúkame úžasnú módu za úžasné ceny.
ID: 4371462  Datum zveřejnění: 1.7.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 41 000 Kč/mesiac