Obchodný manažér

Print4U, s.r.o

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.08.2018
700€ + odmeny na základe výsledkov + percentá zo zákaziek (spolu 1200€-1500€)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie a aktívne oslovovanie nových zákazníkov
- starostlivosť o získaných zákazníkov, budovanie dlhodobých obchodných vzťahov
- koordinácia zákaziek v spolupráci s výrobným oddelením
- poskytovanie zákazníckeho poradenstva a konzultácii
- zodpovednosť za objednávky ich vybavenie, spracovanie, riešenie reklamácii
- zodpovednosť za plnenie stanovených obchodných plánov a cieľov
- aktívna komunikácia s nadriadeným a kolegami v tíme
- reporting
- prieskum trhu, monitorovanie konkurenčných aktivít
- práca v teréne / home Office
- zabezpečenie objednávok a zmlúv, klientský servis
- vedenie obchodných rokovaní / dojednávanie obchodných podmienok spolupráce
- prezentácia produktov a služieb spoločnosti

- zaujímavá a perspektívna práca v stabilnej spoločnosti s možnosťou sebarealizácie
- motivujúce platobné ohodnotenie na základe obchodných výsledkov
- mobilný telefón
- služobné auto aj na súkromné použitie
- flexibilná pracovná doba

Žiadosti s profesijným životopisom zasielajte mailom na uvedenú kontaktnú adresu.
KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

chuť pracovať
samostatnosť
flexibilita
komunikačná zdatnosť
schopnosť vyjednávať, obchodník telom aj dušou
orientácia na výsledky a odolnosť voči stresu
spoľahlivosť a zodpovednosť
proklientsky prístup
prax v oblasti polygrafie výhodou
príjemné a profesionálne vystupovanie

Spoločnosť Print4U, s.r.o. je plnohodnotnou tlačiarňou zaoberajúca sa grafickým spracovaním, osvitom CTP, ofsetovou hárkovou tlačou a knihárskym spracovaním.
www.p4u.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3461484  Datum zveřejnění: 1.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 700€ + odmeny na základe výsledkov + percentá zo zákaziek (spolu 1200€-1500€)